Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok benne, vagy jobban teszem ha elhagyom?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 hétig nem találkoztam, mert "dolgozott?".

Ma egy presszóban jöttünk össze, ahol barátjával, és két tizenéves kislánnyal iszogatott, ráadásul a fenekét tapogatta. A lány elmondta, hogy előző nap is együtt voltak. Nem szóltam, ne hogy féltékenynek tűnjek, és még neki állt feljebb, hogy mi nem tetszik. 10 éve együtt vagyunk, 30 felettiek vagyunk.


2010. aug. 6. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ezt egy veled hasonló korú nővel tette volna azt mondanám rendben van,mert tényleg vannak olyan férfiak akiknek a testi érintkezés, mint pl. hogy hozzáér a fenekéhez semmit nem jelent, na de egy ennyivel fiatalabb lánnyal. Áhh, nem kellene.
2010. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 StephanieXx ***** válasza:

Nem hiszem el,hogy 10 év után,hogy viselkedhet így...

Kapcsolatfüggő vagyok,és félek,hogy egyedül leszek majd 30 felett.

De..az biztos,hogy leültem volna beszélgetni,hogy ezt mégis,hogy gondolja.Ha: felhéborodott volna,mint a Te párod tette volna,akkor tuti mondtam volna,hogy Vége.

Tudom,hogy 10 év az so idő,de én senkinek nem hagynám,hogy hülyének nézzen.

Ha Te csináltad volna ezt,akkor Ő,hogy reagált volna?

Biztos nem így...

Ez nem korrekt.

2010. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 StephanieXx ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2010. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

tegnap este felhívott, és bocsánatot kért

mondtam Neki, ez volt az utolsó...

az a baj hogy nagyon szeretem, és félek egyedül maradok

nehezen kötök kapcsolatot

2010. aug. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!