Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízhatok benne? (bővebben odalenn)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, de régen is voltunk együtt pár hétig, csak ő akkor megcsalt. Mondjuk legalább beismerte és bocsánatot kért. Most úgy érzem, hogy nagyon szeret, azt mondja bármit megtenne értem és soha nem hagy el senkiért mert rájött, hogy elvileg csodálatos lány vagyok, és nem érné meg neki senkiért/semmiért ott hagynia engem. Szóval az lenne a kérdésem, hogy BÍZHATOK BENNE? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

16/L


2011. aug. 23. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
még igen
2011. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki megcsal valakit, akkor ott már többé nincs bizalom szerintem. Mindig ott lesz a kérdőjel, hogy vajon megtette-e/meg fogja tenni-e még egyszer (vagy többször)
2011. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba.. nekem elegem van a pasikbol, komolyan

Az enyem is most settenkedik valamibe, de ugyis rajovok mi az....

2011. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kapitány_úr ***** válasza:

Hogyan csalt meg a pasid? (csók, szex, stb.)

Legelső kapcsolata vagy neki?

2011. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csókolózott egy másik lánnyal és utána dobott.. Viszont most jól megvagyunk. De az a lány most minden héten velünk jár suliba és olyan jókat szoktak beszélgetni.. félek. :s

És a lánynak szerintem még mindig bejön. -.-

2011. nov. 1. 14:26
 6/6 Kovács Julianna válasza:
Szia! Én azt gondolom,hogy ha megcsalt,akkor nem szeretett annyira..bár én azt sosem értettem meg,hogy akkor miért könyörgi vissza magát egy pasi,de ha már fél éve veled van és nem csalt még meg azóta,akkor te neked csak vele kéne foglalkoznod és megpróbálni bízni a dologban,mert ha valami miatt szakítani fogtok,akkor az a bizalmatlanság lesz. Ha pedig megcsal majd ismét,előbb-utóbb megfogod tudni és már tudod majd,hogy hogyan dönts..
2012. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!