Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, ami tönkre tette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami tönkre tette a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Anna... :@
2010. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs...biztos az anyja is bennevan, és a legjobb haverja is...-.-" :@
2010. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
legjobb haver, nők
2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anita ! de ezúton szeretném neki megköszönni, vihette volna hamarabb !:)
2010. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy másik fiúba szerettem bele.. és megelőzve a dolgokat dobtam
2010. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évesen alkoholista volt a barátnőm én próbáltam segíteni 2 éven keresztül, de belefáradtam...nemtudom, hogy jól tettem e
2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orsi, Sára, Fanni... az első nagy szerelmem volt. De utólag visszagondolva hihetetlenül nagy kretén volt.
2010. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ő maga...Egy idióta...sok a meló,megértem én,nem is nyaggattam,inkább alig szoltam hozzá,tudtam hogy fáradt,megígérte,hogy pénteken találkozunk,én el is mentem,ő nem volt ott...msn en fent volt,sokáig rejtve voltam,mikor bejelenkeztem egyből lement,és a haverja mondta,hogy jobb ha tudok róla,hogy buliba felszedett egy csajt magának....hát köszi:@

Köszönöm Róbert:@

2010. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az exe, meg persze, hogy mindketten féltünk 100%/-ig újra bízni valakiben. Megpróbáltuk újra, akkor már minden rendben volt, csak kihűlt a dolog.
2010. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!