Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Kezdek rosszra gondolni!

Figyelt kérdés

Például össze jövök egy fiúval egy este,és tök jól érzem magam. De reggel amikor felkelek iszonyú nagy lelkifurdalásom van! És eddig mindíg ez volt! Mitől lehet? Mindíg így leszeK? Így mindíg megbántok valakit..és így soha sem lessz komoly kapcsolatom! Mit tegyek ellene? Vagy valaki szenved(ett) már ilyesmiben? Nagyon rossz..

16/L


2010. aug. 6. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

17.53 ...

Hat csak azert kerdeztem,mert nekem a szuleim pl. eleg szigoruak voltak ... es ezert valamilyen szinten szerintem tudatalatt "bunosnek" ereztem magam azert,mert fiuzok.Gondolj arra,hogy a valtozas nem feltetlenul rossz,hanem jo is lehet ... es probalj eselyt adni a kovetkezo sracnak,hogy kicsit jobban megismerd ... aztan,ha nem megy nem kell eroltetni.Jah es gondolj arra is,hogy az ilyenekkel lehet,hogy pont olyanokat loksz el magadtol ... akikkel tenyleg jol erezned magad.Ha meg annyira feltenek/vigyaznak rad ... esetleg mutasd be nekik a fiukat,mint havert ... es,ha latod,hogy a szuleid meg batyad birjak a sracot ... akkor lehet,hogy nem lesz lelkiismeretfurdalasod.Amugy most nekem is van egy pasim es az elejen nagyon igy voltam vele,de tenyleg es meg most is gondolkozok a szakitason,de nem igazan lehet "lerazni" ...,de olyan szempontbol nem is banom,hogy kitudja valami jo dolog alakul ki ebbol az egeszbol :D.

2010. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Értem .. köszi nagyon aranyos vagy :)

és remélem hogy idővel megváltozom .. :D

te pedig járj továbbra is azzal a sráccal :P

sok szerencsét! :D

2010. aug. 7. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!