Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Kezdek rosszra gondolni!

Figyelt kérdés

Például össze jövök egy fiúval egy este,és tök jól érzem magam. De reggel amikor felkelek iszonyú nagy lelkifurdalásom van! És eddig mindíg ez volt! Mitől lehet? Mindíg így leszeK? Így mindíg megbántok valakit..és így soha sem lessz komoly kapcsolatom! Mit tegyek ellene? Vagy valaki szenved(ett) már ilyesmiben? Nagyon rossz..

16/L


2010. aug. 6. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán ne feküdj le minden jöttmenttel.
2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod még nem feküdtem le senkivel! És hiszed vagy sem ez az igazság! Nem a sexre értettem .. hanem arra hogy " összejövök " járunk! Érted? normális válaszokat! pls
2010. aug. 6. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó, hát máskor specifikáld azt, hogy összejössz valakivel éjjel. Így más a dolog, gondold végig, hogy mitől érzed rosszul magad. Ha az bánt, hogy csak játszol a fiúkkal akkor azon változtass. Ha az bánt, hogy nincs komoly kapcsolatod akkor azon.
2010. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az bánt hogy összejöttem az adott fiúval! És ez nagyon rossz érzés! Ha nem szakítok vele 2 órán belül akkor akár még az öngyilkosság is az eszembe jut! érted?
2010. aug. 6. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem, de ez a kérdésből nem derült ki. Ez elég komoly pszichológiai problémának tűnik. Valamiért félsz a közeli kapcsolatoktól. Beszélned kellene erről egy szakemberrel.
2010. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nah ettől félek .. hogy majd kezeltetni kell magam :/
2010. aug. 6. 15:27
 7/12 anonim válasza:
Szerintem akkor próbáld lánnyal!:)
2010. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oszinten nekem is voltak/vannak ilyen idoszakaim.En is este jol erzem magam ...,aztan masnap reggel ... lelkiismeretfurdalasom van,vagy ugy erzem,hogy minel hamarabb lekell razzam.Nem ert kissebb korodban valami komolyabb megrazkodtatas?Esetleg szigoru szuloi neveles?
2010. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért lehet mert anyukámék mindíg nagyon féltettek ... meg bátyám is nagyon vigyáz rám :/
2010. aug. 6. 18:31
 10/12 anonim ***** válasza:
semmi gond..csak ujdonság.,meg kell szoknod.ez azért van mert belegondolsz h. megváltozik az életed ha vele leszel.szal semmi gond
2010. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!