Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok hogy nem lehet gondolni...

Csajok hogy nem lehet gondolni arra sex közben, hogy babát szeretnék? Már csak azért és akkor szeretnék a férjemmel lenni amikor akciózni kell. Nem vagyok normális szerintem erre rámegy a házasságom, mit tegyek? (2 éve próbálkozunk és minden rendben)

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Mi is nagyon régóta próbálkozunk...

Nekem NEM sikerül nem arra gondolni közben, így eléggé "céltudatossá" vált az egész szexuális életünk. Persze ez így nem jó, de aki ebben a cipőben jár, mint mi, annak nehéz kikapcsolni az agyát.

Sok sikert!

2009. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

ez tök normális, én sem tudok másra gondolni. Tudom, hogy nem kellene, de nem bírom leállítani magam. Most is számolgatom, mikor, hogy voltunk együtt, az jó időpont volt-e, vagy kellene még pár nap... pedig még csak féléve próbálkozunk!

Remélem a tavasz hazakergeti azt a nymorult gólyát is, mert nálunk lenne gey kis dolga! :)

2009. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az a baj, hogy ezt saját magadban kell letisztázni és ha ez sikerül, biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog a pici pocaklakó! Mindenesetre szerintem nagyon sokan szorítanak neked, és többek között én is! Ne add fel!
2009. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a gyors válaszokat és nektek is mielőbbi babásodást! Remélem igazad lesz és hazajön az a gólya:)Sok sikert!
2009. febr. 4. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy alakítom, hogy legalább a férjem ne sresszelje magát ezen. Elég ha én figyelek és adom a jeleket hogy akcióba lépjen! Persze szerencsém van mert nem kell neki könyörögni! És ha látom és érzem hogy ő "igazibol" akarja, akkor én is könnyebben ellazulok. Persze utánna együtt izgulunk, de akkor már lehet. Én ezt tudtam kifejleszteni közel 3 év alatt. Igaz hogy a baba nem jön, de legalább mi nem hidegülünk el egyméstól!
2009. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem azt mondta egy kedves nődoki,hogy szeressük egymást a párommal,lazuljunk,élvezzük az élete ÉS ha csak egy lehetöségünk van,utazzunk el tengerre,hisz az aranyat ér!

Mi megprobáltunk ehhez igazodni élveztük az életet,elutaztunk nyaralni és láss csodát 2007.augusztus.18-án volt meg utoljára és azóta megszületett a kislányunk!

Fel a fejjel csajok,szeressétek egymást a párotokkal!

Minden jót,mielöbbi babásodást!

Egy anyuka aki sorstársatok volt

2009. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
hát ezt szerintem nemtudod rendbtenni amig nemlesz baba!!!!mi is 2 éve akarunk vagyis mi már átléptük egy pár honapja a 2 évet!!!!!!!!!!!!!!!!most medőségire kell mennem vagyis én megyek de a dokim nem akarja ezt!!!!!!!de szarom le a vélemyénét mert hülye lenne ha ő küldene hisz ő ebből él meg!milenne ha mindenkit elküldene!
2009. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

szió!


nekunk relative hamar sikerült, én figyeltem a naptárat, és próbáltam betartani azt, hogy csak minden masodik nap szerelmeskedjunk.


10 eve elunk egyutt, amugy is csak minden masodik nap szerelmeskedtunk (vezettem egy kis programban, mint minden ilyen "noi" dolgot), a ferjem igazabol sose tudatositotta magaban, hogy mi amugy is tobbnyire ket naponta vagyunk egyutt, de ez a tiltas sokszor még jobban felizgatta, főleg, hogy én nagyon sokszor "kapom el" a ferjem egy kis "kényeztetésre", amit ő sokszor folytatott volna, én meg mondtam, hogy neem, majd holnap.. persze nagyon sokszor "rontottuk el", igazaból nem gondoltam rá közben, hogy sikerult e, de minden negativ tesztet hatalmas kudarckent eltem meg. és mindig olvastam valamit, amit jó volt kiprobalni.. minden hónapban talaltam valamit, ami uj remenyt adott..


a ferjed is sok mindent tehet ám, hogy termékenyebb legyen, erdemes utánaguglizni.


a férjed a szerelmed, gondolom, hisz tole szeretnel gyereket, nem ok nelkul vagy vele, neki is rossz erzes lehet, próbáld egy kicsit - nem sokaig, egy hónapra- felfuggeszteni a babaprojectet. menj el, vegyel valami jo illatu kremet, vagy masszazsolajat, adj neki egy nagyon finom, erzeki, erotikus masszazst, csinalj hangulatos fényeket, stb.. rá figyelj csak, és élvezd ki minden pillanatát..éreztesd vele, mennyire szereted, stb. aztan, ha egy hónap után még mindig semmi, ujult erovel lehet belevagni.

2009. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azóta sikerült neked?
2009. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!