Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 honapja probálkozunk. Van...

22 honapja probálkozunk. Van mikor birom magam tartani de van mikor teljsen letörök. Normális?

Figyelt kérdés
már nemtudom meddog borim. probálok arra gondoni hogy élvezzem azt is hogy még nincs baba és aztcsinálok amit akarok addig alszom amig akarok. de mikor meglátok kismamát a szivem belefájdul.
2008. aug. 23. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz ügy... Mi 24 hónapja próbálkozunk, és én befejeztem a várakozást, megyek inszeminációra, októberben. Már egy éve is ezt kellett volna tennem, és neked is ezt javaslom, mert a sok kudarc élmény a végén mindent megkeserít. Ne bánkódj, képj továbbb... A NYírő Gyula kórházban megcsinálják, bármikor. Őszintén kívánom, hogy hamarosan anyuka legyél! Kitartás, és fel a fejjel:)
2008. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát igen

csak sajna nekem most peteérés sem volt. akkor még eztmegsem tudja csinálni. előbb peteérést kell beinditania

2008. aug. 24. 01:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia.Fel a fejjel,mi 3 éve küzdünk,már amit annak lehet nevezni,mert velem még foglalkozni sem akarnak,mivel már 2x voltam terhes,csak elvetéltem.Nekem is elegem van,de a dokik azt mondják,hogy türelem.Sajnos a kismamák látványa engem is összetör(Kismamák,Isten ments,hogy félreértsétek),mert nagyon szeretnék én is pocakos lenni már.De fel a fejjel,a Nyírő Gyula Hospital-ról én is jókat hallottam,előttem írót kérdezd meg,hátha megadja az elérhetőséget,kihez kell fordulni.Sok sikert!!!!!!!!!!!!!Egy öreg róka
2008. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után már én is javaslom a kivizsgálást.(Tapasztalat, a sok szomorúság, kudarc rányomja a bélyegét a házasságra:(

Ne aggódj, ha nincs peteérésed, inszeminációt például úgyis csak megfelelő stimuláció után csinálnak.Nekünk is így lesz babánk:)

Sok sikert és kitartást!!

20 hetes kismama

2008. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi is régóta, 11 hónapja próbálkozunk. Ha inszemre szeretnénk menni, hogyan kell kezdeni? Bocs hogy kérdést teszek fel itt a kérdésben, csak látom tapasztaltak vagytok.
2008. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meddőségi központban, vagy Kaáli Intézetben.

A kérdezőnek is javaslom, nem érdemes halogatni az orvoshoz menést, legfeljebb azt mondja, hogy asszonyom, maga makk egészséges, csak szedjen valami vitamint... De ha valami gond van, akkor jobb mielőbb megtudni, mert segítenek.

A sima nőgyógyász nem sokat tud tenni, ha baj van.

2008. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megint én: a peteérést hasfalba adott injekcióval, esetenként gyógyszerrel szokták serkenteni. A doki eldönti, hogy a szervezeted melyikre reagálna jobban.
2008. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csak bíztatni tudlak, hogy fel a fejjel!

Szerintem menjél el a nőgyógyász mellett endokrinológushoz, hogy megnézzék, hogy rendben vagy-e. Nekem is ott derült ki, hogy nincs peteérésem. Majd gyógyszeres kezelés után újra lett peteérésem és hamar kismama is lettem:-) Tudom szörnyű a várakozás, de irány a doki hogy megmondja van-e valami gond, illetve sok pozitív gondolattal tudsz segíteni. Kitartás:-) kívánom, hogy hamar írjál, hogy kismama vagy:-) Én most ez alapján is nézem, hogy mikor jöhet a baba www.ciklus.hu

2008. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos erdemben nem tudok hozzaszolni, csak annyit, hogy sok sikert mindenkinek (koztuk magamnak is) a teherbeeseshez. Tudom milyen rossz erzes mikor a nagy remenykedes utan megis megjon, hiaba jok az eredmenyek........ :(


Neha olyan erzesem van, hogy lassan a fel vilag meddo lesz! Rengeteg fiatal nonek vannak teherbeesesi problemai, ez mar ijeszto!

2008. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.Mi 3évig próbálkoztunk,és semmi.Elmentem dokihoz elküldött ide oda,pcos vagyok-ez volt a diagnozis.Kaptam betalocot azt mondta ez segít,3hó múlva kontroll,semmi nem történt.Aztán kaptam Clostylbegit tabletát 5napig kellett szednem,aztán hajrá :) És nekem az első kúra megtette a hatását :) Kívánom neked is...:)

Elöbb utobb biztos sikerül,amikor nem számítasz rá ,majd meglátod.Ne csüggedj :)

Minden jót

31hetes kismami

2008. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!