Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Már komolyan félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Már komolyan félek a helyzettől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal több, mint 2hete szakítottam, egyszerűen nem szeretem, nem megy vele.

DE nem hagy békén, erölteti hogy legyünk barátok meg minden.

Elmondtam már neki szépen és keményen is hogy hagyjon békén. Nem érti meg.

Hivogat, smst küld, folyton találkozni akar.

Nem reagáltam semmijére...

De most nemvoltam itthon, itthon hagytam a telom és volt 2 nemfogadottam tőle, meg irta az sms-t hogy ő engem fél óra mulva vár a dunaparton.

Nagyon mérges lettem... egyszerűen flehivtam és orditottam vele, hogy értse meg hogy nem akarom látni. Erre kérdi hogy miért nem???

Mondom nincsen semmi közöd hozzá, nem tratozom neked magyarázattal.

De ő erőszakoskodott, hogy márpedig átjön, és itt fog állni a kapum előtt, és kiabált velem a telefonban, hogy ő akkoris elfogja mondani amit akar.

De könyörgöm mit kell ezen még beszélni??? Nem szeretem, nemkell, kész!

Most hogy szakítottam vele hirtelen olyan erőszakos, önző és bunkó lett... mindent eröltetni akar, még a találkát is.

Már előre félek hogy tényleg idejön:S

Mit csináljak???

Kérlek segítsetek:(


2010. aug. 6. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a rózsát dobd ki, és a fiút, meg sz.ard le... ne is válaszolj neki soha vissza, azt veszi majd észre h nem érdekled... vagyis remélhetőleg. ha tovább zaklat, vonj bele, barátot vagy szülőket...
2010. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez egy egoista zaklatú. Nem szeret, hanem zavarja az egoját, hogy nem kell ő neked. ezért erőszakoskodik, mert uralkodni akar. Egy normális férfinak elég egyszer is nemet mondani, abból megérti.

Sőt, ha szeretne, nem zaklatna, mikor látja, hogy te nem akarod még látni sem.

2010. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nem hinném, hogy egoista zaklatóval állsz szembe.

Csupán egy fiatal fiú, aki el van keseredve a szakítástól..

Szerintem beszélj inkább a legjobb barátjával, haverjaival. Hívják el ők programokra, kössék le ők a figyelmét. Első sorban most rájuk van szükségük..

2010. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem egoista...sosem volt az.

De tény hogy elég ideges és erőszakos természetű lett. Bár sosem bántana. De anyám is mondja már, hogy jobb is hogy nem mentem sehova...mert kitudja mire képes ilyenkor egy ilyen srác, Isten ments hogy bántson.

Mondván hogy ha az övé nem lehetek akkor másé se legyek soha.

Láttam az ablakból hogy mégegyszer elment a ház előtt. Eléggé mérgesnek tünt, biztos nézte hogy ott van-e még a rózsa. Behoztam, azt mondta anyám ne dobjam ki. Tényleg szépek 9szál nagy fejű vörösrózsa.

Szóval anyám kirakta a nappaliba, mondja hogy nem a virág tehet erről.

2010. aug. 6. 13:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akarlak, de nagyon vigyázz vele, vigyázz magadra! Annyi szörnyűséget hallani olyanokról, akik bántják a (volt) barátnőjüket..
2010. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"Elmondtam már neki szépen és keményen is hogy hagyjon békén. Nem érti meg." ez zaklatásnak minősül innentől, tegyél feljelentést. Az ilyen kisgyerekek már ettől berosálnak. Aki meg azt mondja lazán venné, próbálja ki milyen az ha hatóság rászáll az embere.
2010. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az hogy bevitted a rózsát az már egy jó jel neki. mondtuk hogy dobd ki, na mindegy. amig te nem akarsz megszabadulni tőle igazán, addig nem is fogsz.
2010. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
tuti ugy tudja hogy kidobtam! efelől semmi pánik.
2010. aug. 6. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!