Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Már komolyan félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Már komolyan félek a helyzettől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal több, mint 2hete szakítottam, egyszerűen nem szeretem, nem megy vele.

DE nem hagy békén, erölteti hogy legyünk barátok meg minden.

Elmondtam már neki szépen és keményen is hogy hagyjon békén. Nem érti meg.

Hivogat, smst küld, folyton találkozni akar.

Nem reagáltam semmijére...

De most nemvoltam itthon, itthon hagytam a telom és volt 2 nemfogadottam tőle, meg irta az sms-t hogy ő engem fél óra mulva vár a dunaparton.

Nagyon mérges lettem... egyszerűen flehivtam és orditottam vele, hogy értse meg hogy nem akarom látni. Erre kérdi hogy miért nem???

Mondom nincsen semmi közöd hozzá, nem tratozom neked magyarázattal.

De ő erőszakoskodott, hogy márpedig átjön, és itt fog állni a kapum előtt, és kiabált velem a telefonban, hogy ő akkoris elfogja mondani amit akar.

De könyörgöm mit kell ezen még beszélni??? Nem szeretem, nemkell, kész!

Most hogy szakítottam vele hirtelen olyan erőszakos, önző és bunkó lett... mindent eröltetni akar, még a találkát is.

Már előre félek hogy tényleg idejön:S

Mit csináljak???

Kérlek segítsetek:(


2010. aug. 6. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet, magyarázatot akar, mármint, nem érzi rendesen lezártnak a dolgot. Szerintem egy találkát még összehozhatnál, egyértelművé téve, hogy az utolsó! Ha félsz esetleg kísérjen el egy barátod, vagy legyen a dolog nálatok, amíg otthon vannak mások is.
2010. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

tudom hogyha nem reagáltam volna a dunapartos hivásra akkoris átjött volna:S

De még én remegjek az idegtől??? komolyan görcsöl a gyomrom:S

2010. aug. 6. 13:10
 3/18 A kérdező kommentje:
de a szakítás óta már 2x találkoztam vele, elmagyaráztam neki mivan, elmondta hogy megértette. NEM HAGY BÉKÉN.
2010. aug. 6. 13:11
 4/18 A kérdező kommentje:
ITTHAGYOTT EGY CSOKOR VÖRÖSRÓZSÁT A KAPU TETEJÉN:S ÉS ELMENT. DE EZ MI?
2010. aug. 6. 13:13
 5/18 anonim ***** válasza:

van bátyád vagy apád? hívd oda a pasit, mikor otthon vannak, és küldd ki a férfiakat a ház elé, hogy zavarják el

te ne nyiss ajtót és ne találkozz vele, a telefont ne vedd fel, sms-re ne válaszolj

2010. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

uhh, te szegény :S

Egyébként, szerintem csak elkeseredett, és szerethet nagyon... de jobb félni mint megijedni, főleg, ha megmodntad neki 1000x, hogy mivan! Van családtag/barát, akire számítgatsz, aki "megvédhet"?

2010. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem kell felvenni a telefont. tiltsd le a számát. ha odamegy ne menj ki ne foglalkozz vele, egy idő után ugyis megunja. nem tudom hány éves vagy de ha a szüleiddel élsz egyszerűen küldd ki apukádat hogy küldje el.
2010. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
rózsát kidobni a kukába és ne foglalkozz vele.
2010. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni vele megint, találkozz vele, de NE EGYEDÜL! Ha nem hagy békén esetleg jelentsd fel.
2010. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nincs itt a virágért viszont még nem mentem ki...

17éves vagyok, ő 20.

Áhhh komolyan olyan megalázó nekem ez:(

Sajnálom picit, szánom is meg mérges is avgyok.

2010. aug. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!