Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki csak kihasznál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak kihasznál, abból már nem lehet rendes kapcsolat?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, 3 évig jártunk,utána külön mentünk mert fiatalnak érezte magát, nem akarta lekötni magát... Én még mindig nagyon szeretem. Két év után most megint összejöttünk, de ő még mindig nem akar komoly kapcsolatot, alkalmiak vannak neki. Lefeküdtünk, és pár hete összejárunk. Állítása szerint nincs neki más azóta, nem is akar. Elég vagyok neki. De azt is mondta hogy lelkiismeret furdalást érez hogy csak kihasznál.

Én hiszem hogy ha újból engem választott akkor szeret, csak még idő kell neki. Mindig is félt lekötni magát, most így jól érzi magát hogy szinte nincs kötöttség. Szereti ha szabad. Ezt kérte, megkapja.

Ebből lehet még komolyabb? Vagy ez eleve reménytelen?

Valaki tudna tanácsot adni hogy mit tegyek, hogy viselkedjek? Nem akarom elveszíteni, tudom hogy legbelül szeret ő is és rám vágyik de fél a kötöttségektől.


2010. aug. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, h kihasználjon. :D
2010. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul hiszed. Aki 3 év és még ki tudja mennyi idő után nem szeretett beléd, az már nem is fog. Főleg, hogy be is vallja, hogy csak kihasznál.
2010. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
imadkozok erted
2010. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, hogy kihasználjon! Előre szólt, hogy nem szeretne kötöttségeket, tehát nagyon jó hogy vagy neki, mint egy "test", de a lelked nem kell... Nagyon nem úgy néz ki, mintha ő ebből valaha is többet szeretne. Legalább is valószínűleg annyit biztos nem, amennyit te!
2010. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.Bármennyire is szereted így csak még jobban össze fog törni.Hidd el én is csináltam így, csak egyre NEm tudod visszaszerezni, ha csak nem állítod választás elé. Sosem fog megállapodni melletted így ha ez tovább megy. Ráadásul simán megcsalhat mert nincs kötöttség.

Nagyon fog fájni.. ne csináld magaddal:)

2010. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!