Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kapcsolat vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolat vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy a volt barátommal 5 évig jártunk, nagyon jól megvoltunk, bár a végén már szinte minden apróságon veszekedtünk. Így azt mondta, hogy magányra vágyik és más lányokkal is akar járni ( az első barátnője voltam). Akkor ez nagyon fájt, teljesen összetörtem, nagyon nehezen viseltem, hogy vége lett. A szakítás után „barátok maradtunk”, így telefonon vagy e-mailben, MSN-en tartottuk a kapcsolatot. Aztán összejött egy lánnyal. Nagyon fájt, bár tudtam, hogy előbb-utóbb talál valakit. Nem akartam a boldogsága útjába állni, így nem kerestem, ha keresett 3-4 perc után leráztam. 2 hónap után szakítottak a lánnyal. Egyre többet beszéltünk és végül rászántam magam, hogy találkozunk, aztán a régi emlékek, stb., végül lefeküdtem vele. Ennek már több, mint 1 éve, azóta havonta egyszer-kétszer titokban találkozunk, szinte minden nap beszélünk. Azért titokban, mert mindkettőnk szülei és a barátaim is haragudtak rá, hogy szakított velem. Így valószínű, ha megtudnák, hogy újra együtt vagyunk, főleg a szüleinknek magyarázkodhatnánk. Eleinte örültem a titkos taliknak, de mostmár nagyon zavar. Nem arról van szó, hogy nem élvezem vele az együttléteket, de sokszor miután hazamegy bűntudatom van, hogy megint megtörtént. Gondolom neki nagyon kényelmes ez a helyzet…

Nagyon szerettem őt, és félek, ha megemlítem neki, hogy kezdjük újra, vállaljuk fel, hogy együtt vagyunk, akkor lelép és megszakít velem minden kapcsolatot. Bevallom gyáva vagyok kockára tenni ezt a „kapcsolatot”.

Már megfordult az is a fejemben, hogy mi van akkor, ha hasonlóképpen érez csak nem áll még készen a szüleink, barátaink véleményére, elvárásaira és jobb neki, hogy titokban tartjuk!

Teljesen össze vagyok zavarodva. Fogalmam sincs hogy ez részéről „kapcsolat”(mert biztos nincs rajtam kívűl másik lány) vagy csak sex…Szerintetek mit csináljak?


2010. máj. 26. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kihasznál, élvezi a helyzetet...

Mennyi idős egyébként? Nem hiszem, hogy az ismerősök miatt nem közeledett újból feléd... hogyha akarna valamit, már megtette volna (szerintem!)

2010. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki! A pasik nem adnak annyira a mások véleményére mint a csajok! Mondd meg neki hogy "kezdjük újra", aztán ha ez nem tetszik neki, akkor csak kihasznál. Tegyük hozzá, hogy te szereted ha kihasznál, mert ez ugye egy laza kapcsolat. Nincsenek kötöttségek, ugyanakkor mindig jól érzed magad és ezt ne tagadd magad előtt!


Minden más esetben viszont elmondható hogy minden rendben van. :)

2010. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kihasznál.
2010. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bármennyire is félsz, tisztázd vele a dolgokat. Beszéljétek meg.
2010. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
26 éves.
2010. máj. 26. 13:40
 6/12 anonim válasza:

Ahogy leírtad, valószínűnek tartom hogy csak a szexre kellesz neki:(

de lehet, hogy ő is újra akarná kezdeni csak nem kezdeményezi a beszélgetést.

Mindenképp mondd el neki, hogy te újra akarod kezdeni.

Ha azt mondja, hogy nem akkor hagyd a fenébe, keress mást és legyen benned tartás, hogy ne csak a szexre kellj neki.

2010. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A laza kapcsolattal egyetértek, mert teljesen jól elvagyunk, ha együtt vagyunk:)

De az a helyzet, hogy már ideje lenne, ha eldöntenénk hogyan tovább...

2010. máj. 26. 13:43
 8/12 A kérdező kommentje:

Eleinte nagyon örültem, hogy újra keres és (titokban) találkozunk, mert 5 évet nem tudok kitörölni a szívemből, akármennyire is szeretném!

Viszont nem szeretném, hogy csak a szex miatt legyen velem:( Pedig így eléggé ezt érzem, hiába beszélünk minden nap:( Csak nem tudom, hogyan kérdezzek rá, hogy mit szeretne, ha nekem eddig megfelelt ez a "kapcsolat":(

2010. máj. 26. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy változol. Ami eddig "kielégítő volt" és titokban tettétek, azt most szeretnéd hivatalosan is tenni.

Félsz attól, hogy mit szólnak majd a szüleitek. Úristen, összedől a világ! Majd megmagyarázzátok nekik, ha arra kerül a sor, nem vagytok 15 évesek. Felnőtt emberek vagytok, akik felelősek a döntéseikért.


Beszélj erről a barátoddal és ne félj attól, hogy emiatt elhagy. Ha megteszi, akkor csak kihasznált és csak dugni jár össze veled. Ebből meg aztán, hiába óvod a kapcsolatot, hosszútávon semmi sem lesz.


30/F

2010. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szívesen elolvasnám más véleményét is
2010. máj. 27. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!