Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik arc az igazi? 4 fal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik arc az igazi? 4 fal között imád a párom, a külvilág felé, meg nem mutatja. Főleg csajok előtt.

Figyelt kérdés

ha találkozunk bármilyen csajjal, elengedi a kezem, távolabb áll tőlem, és minden mintha ösztönszerűen jönne, nem tudatosan. otthon viszont ölelget, puszilgat.

most akkor ez mi?


2010. aug. 6. 10:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

csak érdekes, ha én kinevezek valakit nagy ő-nek, akkor honnan tudom, hogy neki is én vagyok a nagy ő, nem csak szédít.

nem hiányzik amúgy több pofon az életemből. szeretet kell, hűség és család.

2010. aug. 6. 13:18
 22/32 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan sosem tudhatod. Legfeljebb érezheted rajta, hogy mennyire bízik benned és hogyan reagál a Te hülyeségeidre.
2010. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

hu ez már felér egy válasszal :)

köszönet

2010. aug. 6. 14:08
 24/32 anonim ***** válasza:
mi a pasid horoszkópja? kos vagy skorpió?
2010. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
skorpió
2010. aug. 6. 15:28
 26/32 A kérdező kommentje:
jelent ez valamit?
2010. aug. 6. 15:28
 27/32 anonim ***** válasza:
tudtam hogy skorpió. figyelj az én skorpióm is szakasztott ilyen volt. szeretik rejtegetni magukat más emberek elől, és nagyon szeretnek flörtölni más nőkkel! ezért csinálhatja ezt, neki kell a hódítás öröme! más tünet nincs? mármint nem szokott lekezelően beszélni veled? ha úgyérzed kettesben vele hogy szeret téged akkor szeret. skorpióknál ez teljesen normális. féltékeny rád? ragaszkodik hozzád?
2010. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
amúgy mióta jártok, ki kezdeményezett, ő szedett fel téged? szóvá tetted már neki hogy ez a kettőség zavar téged?
2010. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged csak ez tipikus skorpió vonás, rejtőzködés, flörtölgetés más nőkkel, ennek a csillagjegynek igénye van az ilyesmire és nem neked szól személy szerint.
2010. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

több mint egy éve járunk

ő kezdeményezett, de csak szexet akart, amiről nem tudtam, később alakult ki a szerelme

uralkodós típus, nekem állig beöltözve kell lennem az utcán, otthon főzzek, takarítsak

féltékeny órákat ordibál, ha hozzászólok egy haverjához, hogy én csak kérdésre válaszoljak, ne kezdeményezzek társalgást, legyek nő címmel.

2010. aug. 6. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!