Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik arc az igazi? 4 fal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik arc az igazi? 4 fal között imád a párom, a külvilág felé, meg nem mutatja. Főleg csajok előtt.

Figyelt kérdés

ha találkozunk bármilyen csajjal, elengedi a kezem, távolabb áll tőlem, és minden mintha ösztönszerűen jönne, nem tudatosan. otthon viszont ölelget, puszilgat.

most akkor ez mi?


2010. aug. 6. 10:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ez elég gyökér dolog tőle, főleg, hogy nem vagytok már olyan kis tizenévesek... szerintem ilyen emberrel nem lehet közös jövőt tervezni, mert ha már most ilyen önző f*sz, akkor mi lesz később, ha gyerekeket akartok...?


22/F

2010. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

hát igen

tervben van a szakítás a részemről

csak kíváncsi vagyok, akkor is ilyen maradna, ha összeköltöznénk?

akkor is azt kellene látnom, mintha mást keresne? vagy esetleg csak most

2010. aug. 6. 11:06
 13/32 anonim ***** válasza:
Hát...ha már most is ilyen, akkor mi lesz költözés után...? Éltem már együtt emberrel, és nem hozott radikális változást:)
2010. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

ez a vadászösztön soha nem múlik el egy pasiból?

ezzel kellene együtt élnem?

mindig ilyen maradna?

o ne

2010. aug. 6. 11:11
 15/32 anonim ***** válasza:
2010. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 25 évesen ne legyél már ennyire pipogya. Ha valós a kérdés (és nem valami unatkozó alak vagy), akkor pont az olyan lányokat kell kerülni, mint amilyen Te vagy. Kiábrándítő, gondolom ezért is játszik veled a "pasid". Bocsi.
2010. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szégyel téged
2010. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

azért vagyok kiábrándító, mert 25 évesen a páromról nem tudom eldönteni mit akar tőlem és más csajoktól

gondoltam itt tapasztaltabbak vannak, mert eddig én csak azt kaptam a páromtól pl hogy társkeresőzött mellettem, amit veszekedésre abba hagyott, csak mostmár nem tudok bízni.

de szeretnék, mert szeretem.

és nem tudom merjek e bízni.

kár, hogy ilyen vagyok

2010. aug. 6. 12:06
 19/32 anonim ***** válasza:
De miért hiszel még mindig az egyetlen nagy Ő-ben? Én is szeretem férfi létemre a szerelmes könyveket, sőt filmekben csak drámákat és romantikus drámákat nézek (nagyon ritkán 1-1 fantasy), de hál égnek már kinőttem az egyetlen nagy Ő-ből. Igaz ehhez sok pofon kellett.
2010. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, nem is lesz az. Ha szakítasz vele, és találsz mást, az sem lesz tökéletes. Döntsd el, hogy a mostani párod hülyeségeit el tudod-e fogadni ilyennek. Ha nem, akkor várj mást, akinek mások lesznek a hülyeségei, de lehet, hogy az tolerálhatóbb lesz számodra. A Nagy Ő nem attól lesz az, hogy tökéletes, hanem hogy őt tünteted ki a végtelen szereteteddel és toleranciáddal. Vagyis a Nagy Ő attól az, hogy Te kinevezed annak.
2010. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!