Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik arc az igazi? 4 fal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik arc az igazi? 4 fal között imád a párom, a külvilág felé, meg nem mutatja. Főleg csajok előtt.

Figyelt kérdés

ha találkozunk bármilyen csajjal, elengedi a kezem, távolabb áll tőlem, és minden mintha ösztönszerűen jönne, nem tudatosan. otthon viszont ölelget, puszilgat.

most akkor ez mi?


2010. aug. 6. 10:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Azt jelenti, hogy jól sz*psz, de rusnya és/vagy dagadt vagy, ezért szégyell téged. Plusz szeretne még más csajokkal is kamatyolni... :)
2010. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Tökkkéllettess a meglátás!
2010. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

hu

ez kiábrándító

2010. aug. 6. 10:45
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Gyanús!
2010. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és bocs a nyers stílusért, de ezen az oldalon annyi az értetlen, hogy rákényszerül az ember.


Egyébként miért nem a pároddal beszéled meg a dolgot? Nem látunk a fejébe, ez csak találgatás. Bár tipikus...

2010. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
több embertől is olvastam már ezt, de lehet, hogy csak azért mert ő nem imsmeri ac sajt, és hagy titeket nyugodtand beszélgetni.
2010. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

egyszerű. mert letagadja. ezért nem beszélem meg vele.

amúgy átlagos vagyok, nem csúnya

de tényleg igaz lehet, hogy másokkal akar ....ni

nem tudom

nekem olyanokat mond, hogy össze akar velem költözni

mások előtt ezt nem mondja

akkor hülyít?

2010. aug. 6. 10:53
 8/32 A kérdező kommentje:

fordítva!

ő szokott a csajokkal beszélgetni, engem meg kizár a társaságból olyankor

2010. aug. 6. 10:53
 9/32 anonim ***** válasza:
Érdekes a pasid, szerintem csak hülyít téged... hány évesek vagytok?
2010. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
én 25-ő 31
2010. aug. 6. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!