Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy nem? Megcsalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem? Megcsalna vagy nem?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel nem járok,szerelmes belém és énis belé.

Eddig szép és jó,de van 1 gyerek aki a régi osztálytársa és a ráadásul szerelmes belé. Nem itt lakik a gyerek,hanem Pesten csak itt nyaral. Kihívta a lányt sétálni azzal a kifogással,hogy rég látta holott szerelmes belé.

Ezt a lány jól tudja,de mondta nem lesz semmi,mert neki nem tetszik a gyerek. Mondtam neki,hogy ne menjen ki,de erre ő azt mondta,hogy már megígérte:S Szuper:@

Ma kint is voltak,de olyan ideges voltam,hogy nem érdekelt,hogy mit csináltak!!! Létezik,hogy a lány eldob engem holott tudja,hogy szeretem és azt hittem,hogy ő is engem. Képes lenne a lány inkább összejönn egy olyannal akivel egyértelmű,hogy nem lehet semmi,mivel 1 évben jó ha 1x is találkoznának? Vagy ma már ennyire nem érdekli a lányokat,hogy kivel,mikor ? :( Eldobná a fasza kapcsolatunkat egy ilyenre ? És 1 hete viccből mondtam neki,hogy megyek egy másik lányhoz,de ő ezt haálosan komolyan vette és meg is sértődött. Én ennek nagyon örülök,mert azt hittem,hogy az csak jó ha a lány féltékeny mivel szeret :) De akkor ezek szerint mégsem ? :(


2010. aug. 5. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeret, de megcsalna. Ennyi.
2010. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

túl féltékeny vagy, vedd lazára. ha hülye a csaj hát menjen de majd rájön hülyeséget csinált.

Üdv 16/f

2010. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minden lány szereti ha tetszik a fiúknak. nem csalna meg.lehet h csak szimplán nem taplo és cs teret akar. ha ilyenen megsértödsz és nem bízol a párodban csak azt éred el h ha elmegy nem fogja neked elmondani.
2010. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :( hulladék a lány nincs mit tennem :'(
2010. aug. 6. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:

verd agyon a csávót és ásd el :)

amúgy az én barátnőm ezt 1éve kapcsolat után játszotta be, szóval érdekes :S

mondjuk én felhívtam a csávót és megbeszéltem vele h nemkéne ^^

2010. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a csávó tehet róla. ha a csaj nem akar semmit, akkor a csávó baszhatja.. Tehát hülye felfogás ez, hogy a csávót kell fenyegetni. A csajt kell elküldeni a jó qrva anyjába, ennyi
2010. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!