Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, mert én nem ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, mert én nem ugy érzem?! Annyira szar igy. :S

Figyelt kérdés

szakitottam a barátommal nemrég, mert az utobbi idöben elég keveset keresett és megelégeltem. Meg ugy gondoltam hogy azért nem érdeklödik annyira irántam mert csak megdugni akart ( de ez nem történt meg egyébként) és mivel látta rajtam hogy nem vok hajlando erre egy joideig(szüz vok) ezért lekopott rolam. Az a baj hogy szeretem.. meg eléggé hiányzik annak ellenére mekkora segg volt. a végén irtam neki levelet amire nem válaszolt( ebben leirtam neki mindent ami nyomasztott..)Azota nem hallok semmit felöle. Gondolom nem akar semmit már. Csak nekem hiányzik. Mit tegyek? hogyan felejtsem el?:S

16/L


2010. aug. 5. 16:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
jol tetted:)...te mindig arra kell gondolj hogy te egy oros rendes lány vagy aki nem fekszik le csupán érdekbol egy kaszanovával:). Majd ha eljon az ideje s teis készen állsz rá majd akkor nem kell elsietni:)...a pasi kiakart használni magyarul. de te nem hagytad s jolo tetted. Megprobálhatod visszaszerezni...hivd el valahova és beszéljétek meg a dolgot:)
2010. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!