Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a lányok sorsa?

Figyelt kérdés

1 év után összeköltöztem a barátommal, mivel már sokszor nem nagyon bírtunk ki egy-egy napot se egymás nélkül, és az egy év alatt egyszer se vesztünk össze. Azonban szépen lassan az anno randiknak tekinthető estékből az lett, hogy 2havonta egyszer elmegyünk a két utcával arrébb lévő moziba, programot szervezni csak nekem jut eszembe, sokszor egyedül megyek társaságba. Reggeltől estig nem vagyok otthon a munka miatt, ha hazaérek hatalmas rumli, szennyes és edényhegyek fogadnak.

Van olyan férfi ezen a világon, aki mellett nem kell 3 kávé, hogy kibírjam a napot, és magamra is legyen 5 percem? Vagy erről szól minden párkapcsolat? Mert akkor asszem felköltözöm egy hegyre...

bocsi a panaszáradatért, de komolyan érdekel, hogy minden férfi ilyen-e?


2010. aug. 4. 17:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Danken McLoad-os válaszoló vagyok!

Ha ekkora bakszi a pasi, akkor szerintem nem érdemli meg hogy Te dolgozz helyette, csak te mosogass, meg takarííts utána!

"oldjad meg egyedűl"?

Ez kemény!

A saját részét is te oldjad meg?

És ő mit csinál?

Két választásod van szerintem!

Az első venni egy msogatógépet, de lehet azt is te fogod bepakolni meg üríteni!

A mésodik az pedig egy másik pasi, aki figyel rád!

Én sem szeretek mosogatni, de valamilyen szinten munkamegosztás kell hogy legyen, így néha megteszem!

Remélem segíítettem!

28F

2010. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A barátnőimmel hetente 1x találkozom :) igaz, hogy akkor a vőlegényem is általában ott van :) egy bnő és a férje tanít táncolni minket az esküvőre. Más barátokkal ritkábban. Mi szerencsések vagyunk, mert nagyon évezzük egymás társaságát, és meg sem fordul a fejünkben, hogy külön kéne mennünk :)
2010. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!