Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a lányok sorsa?

Figyelt kérdés

1 év után összeköltöztem a barátommal, mivel már sokszor nem nagyon bírtunk ki egy-egy napot se egymás nélkül, és az egy év alatt egyszer se vesztünk össze. Azonban szépen lassan az anno randiknak tekinthető estékből az lett, hogy 2havonta egyszer elmegyünk a két utcával arrébb lévő moziba, programot szervezni csak nekem jut eszembe, sokszor egyedül megyek társaságba. Reggeltől estig nem vagyok otthon a munka miatt, ha hazaérek hatalmas rumli, szennyes és edényhegyek fogadnak.

Van olyan férfi ezen a világon, aki mellett nem kell 3 kávé, hogy kibírjam a napot, és magamra is legyen 5 percem? Vagy erről szól minden párkapcsolat? Mert akkor asszem felköltözöm egy hegyre...

bocsi a panaszáradatért, de komolyan érdekel, hogy minden férfi ilyen-e?


2010. aug. 4. 17:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem mindenki ilyen. én pl vágyom a változatosságra és hamar elunom magam. szóval nem feltétlenül kell egy pasi mellett unatkozni, ha már régebbi a kapcsolat :)
2010. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
neveld be, ennyi, mondd neki ha nem takarit, elhagyod
2010. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
És kétszer ennyire ilyen lesz, ha majd lesz gyereked (akár ettől a pasitól,. akár nem). Ő el fog menni dolgozni, és tőled meg majd azt várja el, hogy a gyerek mellett mindent megcsinálj a lakásban és körülötte. Akkor meg majd ez lesz a megosztás. Aztán talán megint visszaállhat felesbe a dolog (ha kezdetben sikerül ezt beállítani), mikor a gyerek már nagyobbacska. Persze van olyan pasi, akinél ez nem műxik, mert közben már megszokta a GYES-GYED állapotot. Szóval: nagyjából igen, ez a nő sorsa.
2010. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
elsőnek RESPECTTTTTTTTTTTTTTT
2010. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm reggel kávéval ébresztem az ágyba ha hazajön vacsora várja és ha szomjas ugrok a konyhába hogy ne keljen felkelnie mert hulla fáradt


nem vagyok se meleg se papucs előre látom a hozáfőzéseket csak azé jóóóó

2010. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

azt mondjátok meg kedves igennel válaszolók, hogy ha reggel 9től este 10ig dolgozom, mikor legyek én a házvezetőnő?

én szívesen főzök, mosok...de este fél tizenegykor hadd ne kelljen még mosogatnom is...

2010. aug. 4. 22:47
 17/22 anonim válasza:

Szerintem ülj le vele, mondjuk vasárnap amikor nem kell dolgozni és mindketten kipihentek vagytok, és mondd meg neki, hogy mi a problémád/mi bánt. Persze ne bunkón, hanem ahogy azt kell... A nők elvileg értenek ehhez ;)

Egy párkapcsolatban szerintem nagyon fontos minden probléma megbeszélése, mert ha ez nem történik meg, hosszútávon könnyen szakításhoz vezet (mivel magától nem oldódik meg, egyre nagyobb feszültséget generál), főleg hogy a problémák csak gyűlnek... Meg kell beszélned vele. Ha az ember igazán szereti a másikat nagyon könnyen meg tud változni.

2010. aug. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

igen, csak már annyiszor szóltam, nem akarok a folyton cseszegetős barátnő se lenni...különben is mindig azt a választ kapom, hogy ő leszarja, oldjam meg egyedül...a társasági életet is

csak néha olyan jó lenne, ha megkérdezné egy ilyen 13 óra munka után, hogy: "Kicsim, fáradt vagy? Kérsz egy csésze teát?"

2010. aug. 5. 07:56
 19/22 anonim ***** válasza:

Én egy "igenes" vagyok.

Én is dolgozom, én is későn érek haza. Mi hétvégén látjuk el a házimunkát. Ha valaki ilyen sokat dolgozik, akkor otthon úgyis alig van, tehát azért annyira nem gyűlhet fel a mosogatnivaló, hogy ne bírja ki akár hétvégéig. Oké, nem szép látvány, meg minden... de ha egyszer ilyen az élet. A párom sokat segít (hétvégén porszívózik, hétközben bevásárol, reggelit-vacsorát csinál), de hétközben nagy házimunkára nincs idő. Ilyen az élet. És igen, ő nem hajlandó sem mosogatni, sem mosni, sem egyéb takarítási munkákat csinálni, ami nem porszívózás. Nálunk sincs pöpec rend... ilyen az élet.

2010. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

a Tied legalább porszívózik, és csinál Neked kaját...az enyém csak megeszi előlem

nekem se a nagytakarítással van bajom, sőt...én jobban szeretem egyedül megcsinálni, mert akkor biztos szép lesz

dehogy direkt nem ismeri a szemetes fogalmát...


amúgy mindenki a takarítás részére válaszolt...és programokra, társaságba mennyire jártok el a barátnőtökkel?

2010. aug. 5. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!