Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a lányok sorsa?

Figyelt kérdés

1 év után összeköltöztem a barátommal, mivel már sokszor nem nagyon bírtunk ki egy-egy napot se egymás nélkül, és az egy év alatt egyszer se vesztünk össze. Azonban szépen lassan az anno randiknak tekinthető estékből az lett, hogy 2havonta egyszer elmegyünk a két utcával arrébb lévő moziba, programot szervezni csak nekem jut eszembe, sokszor egyedül megyek társaságba. Reggeltől estig nem vagyok otthon a munka miatt, ha hazaérek hatalmas rumli, szennyes és edényhegyek fogadnak.

Van olyan férfi ezen a világon, aki mellett nem kell 3 kávé, hogy kibírjam a napot, és magamra is legyen 5 percem? Vagy erről szól minden párkapcsolat? Mert akkor asszem felköltözöm egy hegyre...

bocsi a panaszáradatért, de komolyan érdekel, hogy minden férfi ilyen-e?


2010. aug. 4. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
héhé! a takarítás és házvezetés az asszony dolga!
2010. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Sajnálom, de igen :-)
2010. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Jobb helyeken, egy normális pasi mellett nem.
2010. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként bocsi, de biztos, hogy mellette akarod leélni az életedet? Ha már most, hogy még nem is vagytok házasok, ennyi gond van a kapcsolatotokkal?
2010. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

az a baj h sokminden zúdult egyből a nyakadba, és erre nem vagy felkészűlve


kérd meg h néha porszívózzon fel, a szennyesét tegye a mosógépbe, ne haggya szanaszét a ruháit meg a sörösüvegeket


18F

2010. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

a szüleim elmentek 1 hétre nyaralni, én nem akartam menni mert azthiszem már kinőttem, meg így is pénzt spórolok nekik. Azóta elmentem haverjaimhoz, ők is jöttek hozzám. Ma kitakarítottam minden helyiséget a házba (nem kicsi, 10órátol csinálom, és most álltam meg, még nem vagyok kész.), elmosogattam magam után, füvet nyírtam meg mindent ami a ház körül van. Mivel főzni nem tudok, de szeretném őket meglepni valami kajával kitaláltam, hogy csinálok nekik rakott krumplit amikor hazajönnek.

Szoval a kérdésedre válaszolva nem nem mindenki ilyen, én pl. megértem ha valaki egy nehéz nap után nem mosogatni szeretne.

18/f

2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem nem nemfüggő. A párodat írja le mint embert. Közös lakás, egyenlő munkamegosztás. A párja vagy, nem a cselédje. Pontosan azt fogja megcsinálni veled amit HAGYSZ neki. Ha hagyod, hogy cselédet csináljon belőled, a legtöbb ember fog is.
2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy Danken McLoad mellett jobb dolgod lenne?
2010. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
mindenki magának választ párt. ha te úgy választottál, hogy az embered nagy rumlit hagy maga után, szétszór mindent akkor így bírtál járni. úgy kell!
2010. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem ez a nők sorsa, nyugi!:) A munkamegosztás igényét vagy hiányát otthonról hozza magával, lehet neki fel se tűnik, hogy mindent te csinálsz, hiszen van kaja, tiszta ruha, rend anélkül is, hogy ő közreműködne. Elsőként tárgyilagosan beszélj vele, h otthon hogyan volt náluk, neked most a munkád mellett mennyi idődet veszi el stb. Értesd meg vele, h ez neked megeröltető. Ha ezt megérti biztosan át tudsz neki adni néhány dolgot, a pasik szeretnek bevásárolni, porszívózni vagy csak egyszerűen írjátok fel a munkákat és felezzétek el. Ajálnd fel, hogy kezdőként ő választhat.:) Ha ezek nem működnek kénytelen leszel drasztikusabb módszerekhez nyúlni...
2010. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!