Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt, hogy hazudok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy hazudok?

Figyelt kérdés
Az osztályban azt hiszik rólam, hgy hazudozom. Mivel én ugyen nem vagyok túlzottan jóképű, viszont van egy gyönyörű barátnőm. Amikor az osztálytársaim meglátták a miblomban a képeit egyből azt mondták, hogy kamu és hogy a netről szedtem le. És nem csak a barátnőmmel van ugyanez, hanem azautóinkkal is. Van 6 db autónk és hát hogy mondjam, egyik sem volt olcsó, szóval ne 6 opelt vagy suzukit képzeljetek el. :) Szerintük ez is csak kamu, mert még egyikkel sem láttak. Hát istenem, én most akkor mit csináljak, ha még nem láttak? MIt csináljak? Haggyam rájuk, had modnják a magukét? Mert őszintén szólva én nem érzem magam bűnösnek amiatt, hogy ők azt hiszik, hogy én kamuzok és nem fogok pár nyomorék *öcsnek semmit sem bizonygatni, ugyanakkor eléggé azavr, hogy egy hazugnak tartanak. :S
2010. aug. 4. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha igaz amit mondassz akkor egyszerűen ne foglalkozz velük és kész.

20F

2010. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Irigykednek :D
2010. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
+ hogy elhiggyék csinálj olyan képeket amin együtt vagy a barátnőddel meg az autókkal ;)
2010. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
és ezt miért a párkapcsolatok témába írtad DXDx
2010. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gurulj a suli elé az egyik kocsival meg persze a barátnőddel.
2010. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hagyd figyelmen kívűl őket. Gondoljanak azt, amit csak akarnak. Az a lényeg, hogy úgy van ahogy te mondod. De majd nagyot fog koppanni az álluk, ha meglátnak kézenfogva a barátnőddel és ha egyszer a szüleid visznek kocsival suliba...


18/L

2010. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Milyen kocsik?

Mér van 6db?

2010. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Sya! Ők nem számítanak a baráti körödnek, igaz?...Akkor ne izgasson, hogy mit mondanak:) Irigykednek:) Örülj neki, hogy van egy gyönyörű lány, akit szeretsz és aki szeret:) Az meg hogy nem láttak egyik autóval se, hát kit érdekel? Le vannak sajnálva:):)

Pusyka...

2010. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

le vannak sajnálva? ilyet se sürün hallok.

Amugy meg mit nyalsz neki? "pusy.."csak azért mer pénze van?:P ugye?gondoltam:D

2010. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocs, "pusyka"
2010. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!