Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik ezt? (lent)

Figyelt kérdés

Miért hiszi azt az emberek nagy része, hogy a másik nem, nem képes a szerelemre?? lányok és fiúk válaszát egyaránt várom, korral légyszi.köszi

egy lány..


2011. aug. 26. 13:52
 1/9 napietus ***** válasza:
47%
ezt csak bolond emberek gondolják. a saját frusztrációjukat vetítik ki az ellenkező nemre.
2011. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszik.
2011. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem hiszem el, miért nem lehet bejárni nyelvtan órára. Mi a büdös francnak a 2 nem közé egy vessző???!!
2011. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ADISes.
2011. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én azt hiszem,hogy én nem vagyok képes rá.sokkal flessebb. 20/l
2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ki hiszi ezt? talán csak azért gondolja így valaki mert nem találta meg azt aki szereti és akit ő is szerethet...minden ember képes szeretni...

Lina

2011. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki úgy szeressen engem, ahogy én Őt. Szeretetet még talán el tudok képzelni, de azt sem feltétel nélkülit... szerelmet viszont nem. Egyszerűen szerintem nem vagyok olyan aki ezt "kiérdemli" a személyiségével vagy az egész stílusával.

20/F

2011. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem hiszem azt, hogy a másik nem képtelen lenne szerelmesnek lenni.

Magamról viszont tudom, hogy én képtelen vagyok rá. És nem azért, mert nem jött még el a nagy ő, hanem egész egyszerűen senkiben sem bízok meg, csak saját magamban és elképzelhetetlen számomra, hogy valakit szeressek, az meg főleg, hogy engem szeressenek.

És nem vagyok se csúnya, pattanásos, alacsony, görbehátú, szemüveges kocka, mielőtt valaki ezzel jönne.

2011. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen úgy vagyok, mint az előttem szóló.
2011. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!