Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nárcisztikus az exem,elhagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus az exem,elhagytam három hete,de napról napra rosszabbul vagyok,mikor lesz ez jobb ?

Figyelt kérdés

Aki tudja,milyen egy Nárcisztikus pasi,annak nem kell elmagyarázni.

Nem,nem én diagnosztizáltam,hanem mikor vége lett, beszéltem egy exèvel,ő mondta el hogy igazi nárci,egyszer miatta elment orvoshoz is,de nem képes belátni hogy gond van vele,így az első találkozó után abbahagyta a ezelőtt én erről nem is hallottam,de most egész nap ezután olvastam,és minden egyes pont illik rá,kivéve a verés,sosem bántott az exèt viszont többször is ..

3 hete megmondtam neki hogy vége.

Ne tudjátok meg hogy hogyan beszélt velem,elvette a pénzem és mikor számon kértem,megkérdezte milyen pénzről beszélek.

Teljesen tönkre mentem azóta,nem múlik a fájdalom,nem keres,hiába írok neki nem reagál.

Néhány napja mindnehol tiltottam,azóta még szörnyebben érzem magam.

Mikor lesz ez jobb ?

Hogyan tudok ettől az érzéstől megszabadulni?

Hiányzik ,de gyűlölöm,el akarom felejteni mégis mindig rá gondolok csak.

Sok sok év után végre szeretet ,törődést kaptam...most itt állok egyedül,pénz nélkül,testileg lelkileg lepukkanva.

Mikor lesz jobb ?

Kérem,aki volt ilyen helyzetben,segítsen

Mitől lesz jobb?

Nem bírom már ezt 😭😭


2020. aug. 9. 16:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Csak egy exe van? Nem volt tudtán kívül szerető aki nem tudott róla hogy párkapcsolatban van a volt pasid vagy előző exek?
2020. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne bosszún gondolkozz hanem a pénzed próbáld visszaszerezni és aztan gyógyulni es elfelejteni ezt az embert es mindent amit veled muvelt.
2020. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A bosszu nem jo tanacsado ne alacsonyodj az o szintjere. Felejteni kell minél előbb. Most a hiányát érzed de majd lesz olyan szakasz is mikor haragot fogsz érezni magadra vonatkozólag hogy hogy lehettel ilyen hulye. De ezek érzések el kell engedni szépen. Ahogy irtak fuggove tett. Fokozatosan el kell hagyni.


Keress pl. Természet hangokat. Pl. Madár csicsergest a youtube-on nyugtato zenet es ilyesmi es ha kell kerj segitseget es keresd meg a volt baratnodet mert szerintem szoba all majd veled ha elmondod mi volt.

2020. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értetted teljesen amit akartam mondani. Azt akartam mondani, ha az ügyvéded jelenlétében ezt mondta volna, ezen dologra hivatkozott volna, hogy megbíztad őt a festéssel, akkor arról ugye számlát kellett volna tudnia mutatnia neki is és neked is, de ugye nincs számla. Érted? Tehát ezzel egyenértékűen ott felmerül már a hazugság és onnantól kezdve ha ügyesen kérdez a jogász akkor vallomásra is tudja venni, magyarán ha bevallja akkor onnantól kezdve nyert ügyed lett volna.


De már jelentettél valamit a NAV-nak.

2020. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

21-es,nem szerető nem volt,legalábbis nem derült ki semmi.

Az elején biztos nem,mert akkor sülve főve együtt voltunk,az utóbbi időben nyilván volt és van is,de nem tudok róla semmit.

A többi exèt nem ismerem,így random nem merek rájuk írni,bár az egyik egyszer azt állította,hogy amikor mi együtt voltunk,zaklatta őt ...de persze én kivèdtem és így annyiban is maradt a dolog.

Lehet őt megkeresem.

2020. aug. 9. 22:24
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyi a srácnak inkább mond azt hogy köszönöd szépen a felajánlást de nem. Nem kell az, hogy aztán meg emiatt a srácot megverjék vagy ki tudja mit csinálna vele. Veszélyes. A lényeg hogy legyen melletted a srác mint barát, de ne akard akaratlanul más embert veszélyes helyzetbe hozni. Az oké, ha netalántán az exed elkezdene zaklatni és erre a srácra számíthatsz mint barát, a jelenlétével, ha valami necces helyzet van, akkor ő tudna intézkedni magyarán míg te leblokkolnál addig ő kihívná a rendőröket. Lényeg ha vannak melletted objektívan gondolkodók akkor biztonságba éreznéd te is magad, de ilyen helyzetbe hozni a másikat necces. Én azt tanácsolom mond azt a srácnak hogy köszönöm nem, de mint barát ha kell a segítsége akkor azt elfogadod.
2020. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Rendben,nem teszem ki ennek a srácot ,igazad van !
2020. aug. 9. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!