Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nárcisztikus az exem,elhagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus az exem,elhagytam három hete,de napról napra rosszabbul vagyok,mikor lesz ez jobb ?

Figyelt kérdés

Aki tudja,milyen egy Nárcisztikus pasi,annak nem kell elmagyarázni.

Nem,nem én diagnosztizáltam,hanem mikor vége lett, beszéltem egy exèvel,ő mondta el hogy igazi nárci,egyszer miatta elment orvoshoz is,de nem képes belátni hogy gond van vele,így az első találkozó után abbahagyta a ezelőtt én erről nem is hallottam,de most egész nap ezután olvastam,és minden egyes pont illik rá,kivéve a verés,sosem bántott az exèt viszont többször is ..

3 hete megmondtam neki hogy vége.

Ne tudjátok meg hogy hogyan beszélt velem,elvette a pénzem és mikor számon kértem,megkérdezte milyen pénzről beszélek.

Teljesen tönkre mentem azóta,nem múlik a fájdalom,nem keres,hiába írok neki nem reagál.

Néhány napja mindnehol tiltottam,azóta még szörnyebben érzem magam.

Mikor lesz ez jobb ?

Hogyan tudok ettől az érzéstől megszabadulni?

Hiányzik ,de gyűlölöm,el akarom felejteni mégis mindig rá gondolok csak.

Sok sok év után végre szeretet ,törődést kaptam...most itt állok egyedül,pénz nélkül,testileg lelkileg lepukkanva.

Mikor lesz jobb ?

Kérem,aki volt ilyen helyzetben,segítsen

Mitől lesz jobb?

Nem bírom már ezt 😭😭


2020. aug. 9. 16:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt két probléma van. Mennyi pénzt vett el, ha sokat, akkor egy jogásszal érdemes lenne beszélni, hogy tudsz-e valamit tenni.


A másik, hogy egy-két hónap biztos kelleni fog és sok munkád lesz benne, hogy megint jól érezd magad, de hosszú távon előbb kezdesz el gyógyulni, kevesebb sebet szereztél. Adj magadnak időt, hogy feldolgozd az elvesztését. Csinálj olyan programokat, amiket élvezel.

2020. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem sajnállak. Mindig leírom ide, és mindig leanyáznak miatta: Egy nő legyen szerető! Ne feleség, ne barátnő, hanem szerető.
2020. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Igazán jó pasi lehet, ha ilyen álmatlan éjszakákat okozott neked és még más nőknek is...
2020. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

#2


Annyira mégsem jó a szeretői lét, ha a nők közül sokan nem azt választják.

2020. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk! Szakítottál egy elmondásod szerinti nárcisztikus személlyel, akitől szakítás után azt várod hogy írjon? Mi van?


A pénzed vissza adta? Mert ha nem jogi segítséget kéne kérned, ha ezért kerested, bár kétlem.


Szóval kerested nem reagált majd letiltottad? Mi van? Veled is vannak problémák! Bizonytalanság? Nem tudod mit akarsz? Ez mind a romok amit a párkapcsolat kreált. Neked is kell segítség!


Keress magadnak hobbit! Foglald le magad, hogy ne legyen időd hülyeségeken gondolkodni. Vagy aludd ki magad! Első körben! Relaxálj és utána keress magadnak hobbit!


És mikor már újra megtaláltad önmagad akkor lesz jó!


Amúgy mostanában mindenki a nárcisztikus személyiségű embereket írogat a gyakorin, ez már a nem tudom hanyadik! Tényleg ilyen sok ember lenne nárcisztikus?

2020. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

4.-nek.


Vagy inkább sok nő nem elég jó szeretőnek.

2020. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

#6


Persze, hogy nem. Minek strapálják magukat, ha az ürítő lyuk szerep nem vonzza őket?A szeretői lét max. ennyi, nem több.

De, egyébként meg minek javaslod nekik, ha szerinted sok nő nem is alkalmas rá? 🤔

2020. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

5-ös,igen,többek között azért írtam neki,hogy adja vissza a pénzem.

Vagy hogy legalább a felét.

Aztán egyszer még talán kedden írtam,hogy miért nem válaszolsz,és ennyi.

Semmire nem ír.

Persze,hogy várom,hogy írjon,de nyilván csoda lenne,miután lelépett a pénzemmel

Kicsit zavart vagyok,igen,nem tudom más a helyemben hogy lenne,ha lelèpne valaki az össze pénzével.

Nem vagyok jól.

Nagyon nem.

Nem tudom felfogni hogy ilyen történt velem.Mindenkit megtèvesztett,mindenkit elmart mellőlem,teljesen lenullázott testileg lelkileg,szellemileg.

A pénzem nem adta vissza,és nem is tudom feljelenteni,mert nem tudom bizonyítani,hogy adtam neki.

Vagyis azt igen,hogy adtam,de azt nem hogy mekkora összeget.

Rendőrséggel beszéltem már,verőlegènyeket ajánlottak...ennél többet nem tudnak tenni

2020. aug. 9. 17:32
 9/27 A kérdező kommentje:

Azért tiltottam egyébként le,mert az exe azt mondta,ez egy kiskapu a részéről,hogy ha majd elfogy a pénz és újra jelentkezni akar,akkor el tudjon érni.

Vele is pontosan ezt csinálta.

Ezt előztem meg azzal,hogy tiltottam.

2020. aug. 9. 17:33
 10/27 anonim ***** válasza:

Így már érthető. Mert először nem tudtam eldönteni hogy azért vagy szomorú mert nem ír vagy mert a pénzed nem tudtad visszaszerezni.


Tudtál hova menni? Szüleid segítenek? Remélhetőleg nem sok pénzt vett el tőled de ahogy írtad az összes pénzed szóval bármennyi is az most neked sok.



A rendőrség verőlegényeket ajánlott? Ez így korruptan hangzik. Brrr. Egy jogászt kellett volna ajánlaniuk. Ezen dologra is biztos van valami jog orvoslat. Mivel egy albérletbe voltatok vagy a pasinál laktál? Mert egy albérletbe ott bizonyos számlák is elinduló pont lenne ez ügyben. Számomra ez azért furcsa amúgy mert ha utcan ellopnak valakitől pénzt akkor is intézkednek, hogy a károsult visszakapja a pénzét. Mivel ellopta tőled fel kellett volna jelentened.


Magyaran szerintem keress egy ügyvédet hátha tud valami jogi tanácsot adni ez ügyben.


A tiltást is értem már így. Teljesen jogos.

2020. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!