Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépjek én, vagy várjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek én, vagy várjam meg míg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem, van egy fiú akivel 2hónapig jártam sajnos megcsaltam ,és lett egy új kapcsolata.,egy buliban találkoztam vele , és félrehívott., azt mondta hogy a kapcsolatunk miattam ment tönkre..meg hogy ő sosem csalt meg még egy puszival sem, meg ő bevállalná a kapcsolatunkat ha tudná h én komolyan gondolom.,és megkérdeztem h szereti e az új barátnőjét és azt mondta hogy csak megszokásból van vele.,/már fél éve/ lesmárolt többször is.,meg nézett , nekem nagyon hiányzik., de már 2napja nem keresett.,azt mondta a buliban hogy másnap ezt meg kellene beszélnünk de nem keresett meg.. szerintetek van még esélye a kapcsolatuknak?,
2010. aug. 4. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs, szerintem keress mást.
2010. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván szeret még... Ivott egy kicsit aznap, hagyta, hogy az érzelmei irányítsák, és odament hozzád.

Másnap, kijózanodva rájött, hogy nincs miről beszélnetek, ha megcsaltad, biztosan nem szereted eléggé stb.

Ha engem csaltak volna meg, soha nem kezdeném újra. Persze lehet, hogy ő más - ha nagyon akarod, próbáld meg, csak aztán nehogy megint meg találd csalni, miután visszaszerezted.

Akkor jövünk rá, milyen sokat számít valaki, ha már nincs velünk. De nem elég, hogy hiányzik, szeretni is kell, különben nincs értelme az egésznek, és fájdalmat okozol neki.

2010. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs.
2010. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!