Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Miért viselkedik így? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött,hogy a barátom apukája talált a párom táskájában egy óvszert.Felhívta egyből az anyját.A párom nagymamája nagyon vallásos.A párom 22 éves,és szó szerint leszidta a telefonba,hogy miért nem kérdezte meg Tőle a véleményét.Sírt,mert a párom nem szereti Őt.Arra kérte,hogy azonnal szakítson velem,mert Isten meg fog rá haragudni,"manapság minden lány rib@anc,és ha találok egy másik f@szt akkor megcsalom" (csúnyán beszél.)

Minden nap felhívja telefonon,és sír a telefonba.

A barátom már megszokta a stílusát,de nekem nehéz.

Soha nem találkoztam a nagymamájával,azt tudja,Rólam csak,hogy 3 hónap után feküdtem le az unokájával.Nem is ismer a családja.Mégis azon vannak,hogy szakítsunk.

Mégis miért?

Mindketten tanulunk,dolgozunk.Segít otthon,rendes fiú.


2010. aug. 3. 23:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Talán rá is lehetne játszani, hogy nagy megbotránkozásában ő tegye le a telefont.
2010. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szerinte házasság után lehet csak,akkor is "tisztességesen"

(Nem tudom,hogy mit jelenthet)

2010. aug. 3. 23:40
 13/20 anonim ***** válasza:

Mittomén..Ne emészd magad rajta..

Mondj a mai világba EGYETLEN EGY OLYAN EMBERT,AKI vár házasságig...^^

Ne gondolkozz..Nincs^^

A fiú elmúlt 18...

Nem kiskorú..Ha nem hisz hát nem hisz...A nagyi meg bújjon el^^

2010. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

:D

Nem,dehogy.Megbotránkoztatni..Áhh:)

Idős nő,72 éves.

Tisztelettel beszélt eddig a párom és a mamájával,és el is várom Tőle. Miattam ne vesszenek össze.Ő megszokta már,nem foglalkozik vele.Nekem kell még megszoknom,és minden rendben lesz.

2010. aug. 3. 23:44
 15/20 anonim ***** válasza:

meg amugy is.

EZ MÁR A 20.SZÁZAD :D:D:D:D:D

2010. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21 bocsmár xDD
2010. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Tiszteljétek a zaklatóitokat és szokjátok meg az érzelmi zsarolást.
2010. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ez elég furcsa, hogy ilyen idős korban még így beleszól(ná)nak a rokonok :/ Engem 17 éves létemre nem akarnak befolyásolni, mondjuk nem is hagynám magam! Főleg vallás miatt ^.- Nemt tudom Ti mennyire vagytok hívők, én spec ateista vagyok. Ebben a mai világban ennyire elvakultnak lenni, hogy isten megharagszik... gondoljunk csak bele, sztem hülyeség. Ez az én véleményem, elnézést ha valakit sértek vele! (de ez botrány, hogy néhányan mit művelnek)
2010. aug. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek Istenben.Annyi undorító dolog van avilágon...Hát szégyelje magát,hogy ezt engedi.


A Nagyija meg..ÁH! Legszívesebben beolvasnék neki.Utálom.


De...nem foglalkozok vele,mondja a hülyeségeit...

2010. aug. 4. 01:44
 20/20 anonim válasza:
Ráférne a nagyira egy modern hit gyülekezet, Én speckó pogány vagyok elviekben, a barátnőm rángatott el egy ilyen gyülekezetbe, ahol végig nevettem minvent majd előre küldtek egy lelkipásztoroz aki rátette a fejét a kezemre és mindenféle dolgot mondott, csak amikor elkezdte sorolni az Úr nak hogy mit adjon nekem akkor figyeltem fel mert csupa olyat mondott neki ami akkor tényleg hiányzott az életemből és amit azóta megkaptam és most nagyon nagy szükségem is van azokra a dolgokra mert egyedül járom az utam.. akkor megtérített.. Azóta ha szólok Istenhez valamiért mindig összejön amiért elmondok gy imát.. A nagyit le kell tojni.. hogy ne legyen olyan nagy a szája vigyen el hozzá egyszer a barátod, igyatok meg a nagyinál egy teát és mutasd a jobbik oldalad, hidd el beáll a szája majd.. De ilyeneket ne mondj neki hogy nem hiszel benne stb.. mert akkor ha megbotránkoztatod még idő elött lehet temetés lesz! Mondd neki h katolikus iskolába jársz és apácák tanitanak és a csávó annyira bevaditott hogy igaz ő az első az életedben de az utolsó is ő lesz .. :-D
2012. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!