Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Miért viselkedik így? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött,hogy a barátom apukája talált a párom táskájában egy óvszert.Felhívta egyből az anyját.A párom nagymamája nagyon vallásos.A párom 22 éves,és szó szerint leszidta a telefonba,hogy miért nem kérdezte meg Tőle a véleményét.Sírt,mert a párom nem szereti Őt.Arra kérte,hogy azonnal szakítson velem,mert Isten meg fog rá haragudni,"manapság minden lány rib@anc,és ha találok egy másik f@szt akkor megcsalom" (csúnyán beszél.)

Minden nap felhívja telefonon,és sír a telefonba.

A barátom már megszokta a stílusát,de nekem nehéz.

Soha nem találkoztam a nagymamájával,azt tudja,Rólam csak,hogy 3 hónap után feküdtem le az unokájával.Nem is ismer a családja.Mégis azon vannak,hogy szakítsunk.

Mégis miért?

Mindketten tanulunk,dolgozunk.Segít otthon,rendes fiú.


2010. aug. 3. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok úgy ezzel, hogy nem értem?
2010. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

irigy nyanya mert ő már nem dughat !!!! :D


na de most komolyan. szerintem ne foglalkozzatok vele. :) felnőttek vagytok, külön életet éltek.

2010. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Átolvasom.Kicsit feldúlt vagyok,lehetséges,hogy zavaros.
2010. aug. 3. 23:16
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy hívő nénike lehet aki ellenzi a szexet de ilyen gyönyörűen és választékosan káromkodik...

Mindemellett nem tudom mit lehet csinálni.. Ha szereted a srácot és ő is téged,akkor legyetek erősek és ne engedjétek, hogy elszakítsanak egymástól titeket.

Bár tudom,hogy nehéz,mert a család igencsak befolyásoló tényező...

2010. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért a pokolra jut a srác, mert szexuális életet él, de azért a nagyi nem jut pokolba, mert csúnyán beszél (a csúnya beszéd megrontja a lelket).


Érdekesen fogják ezek fel az Istenhitet.


Én azt mondom, hogy próbálj arra koncentrálni, hogy a kapcsolatotokra minél kisebb kihatással legyen az, hogy a családjának nem vagy szimpatikus.


Az ilyen emberekre, akik "Istan" mögé bújnak és úgy akarják másokra erőltetni a saját akaratukat, nem érdemes figyelni.


Szimplán rossz természetű a családja, ebben valójában semmi vallásosság nincs. Beszéld meg a sráccal, hogy Ő lelkileg hogy éli meg ezt az őrlődést és, ha Őt nem zavarja, hogy pattognak, akkor Te se törődj velük. Ha később komolyabbra fonódik a kapcsolatotok, akkor majd különköltöztök, vagy mentek a Te szüleidhez és le van tudva a dolog.

2010. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek.Tényleg nehezen lehet kivenni a lényeget.


Na igen,"hívő"... Gusztustalanul beszél az biztos.


Kellemetlen,hogy mikor együtt vagyunk a párommal,akkor direkt felhívja..és Rólam beszél.

2010. aug. 3. 23:20
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, megtaláltad magadnak Vazul néni unokáját.
2010. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

23:18-as

Azért kerülünk a "pokolra",mert nem vártunk a házasságig.


Összeköltözés lesz jővőre.


Köszönöm a válaszokat:)

2010. aug. 3. 23:23
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent értek...

A nagymama irigy..22éves a párod...Szarjatok bele..Éljetek,szeretkezzetek amíg lehet...30-40év múlva már nem bírtok..

Az pedig nem sok idő...

Szóval most élitek a fénykorotokat!Hajrá!Mindent bele:)

Védekezzetek amíg nem szeretnétek kisgyerekeket:)

A nagyi meg...

Én a helyetekbe visszakérdeznék,hogy akkor a mama hogy született,ha nem tilos szeretkezni..xD

2010. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem enged ennek a zsarolásnak, majd csak megunja a nagyi.
2010. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!