Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szeretnétek ilyen helyen/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretnétek ilyen helyen/világban élni?

Figyelt kérdés

Ahol akármikor szexelhetnétek mással?(persze ha belemegy a dologba)

A barátnőnek ezt kötelessége lenne elfogadnia..és fordított esetben a nő nem lehetne mással.. Jó lenne ilyen világban élni?


2010. aug. 3. 20:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

21:52 vagyok


Nem is arra akartam utalni, hogy nézzetek el nekünk mindent. Csak tudod milyen nehéz uralkodni magamon amikor meglátok egy nagyon dögös csajt és tudom nem mehetek csak úgy oda szétk*rni. Ne tudd meg milyen rossz érzés:)


Őszintén szólva én barátnőt nem szeretnék, én csak a dugásra vágyom, de arra nagyon.

2010. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Minden jó nő foglalt lenne, így velük csak a barátjuk csinálhatja. Ha egyet mégis sikerül találni, aki nem foglalt, ő lesz a te barátnőd.


Utánna elkezded csalni a barátnőd maradékkal, aki senkinek se kell? Innentől azthiszem kezd értelmetlen lenni.

2010. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!