Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szeretnétek ilyen helyen/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretnétek ilyen helyen/világban élni?

Figyelt kérdés

Ahol akármikor szexelhetnétek mással?(persze ha belemegy a dologba)

A barátnőnek ezt kötelessége lenne elfogadnia..és fordított esetben a nő nem lehetne mással.. Jó lenne ilyen világban élni?


2010. aug. 3. 20:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
20:50nem is az a bajotok,hogy szeretem a bnőm nem csalom meg..? hát férfiak nem is vártam mást..tisztelet a kivételnek.
2010. aug. 3. 20:52
 12/22 anonim ***** válasza:

Nincs is 20:42-es. xD

Ám nem. Én normális világban szeretnék élni.

2010. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
kérdező valószínüleg félreértelmezted a válaszom (20:50) ha van barátnőd egy jóidő után már hajt a vágy más p*ncira is. ez mindenkinél megfordul akinél nem az hazudik mert ez az emberi természet. a férfi mindig önbizalom növelésként érzi ha megkapja egy nő figyelmét és mivel a te világodban ilyen már nem lenne ezért is szülreális elképzelés
2010. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én voltam csak töröltek:D Ki törölt amugy?:D

Hogy a többiek is értsék ez volt a poén:

Persze, szuper lenne, De minek oda női beleegyezés? Borat is megmondta, hogy nem kell nőnek beleegyezni aktusba. Plussz egy Borát által elismert profeszor bebizonyította, hogy női agy sokkal kisebb mint férfiagy:D

Na ez volt azaz elvetemült vmi amit 20:42ként írtam....de áruld már el te törölted vagy hogy?

2010. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
a moderátor kitörölte a 42est:D
2010. aug. 3. 20:56
 16/22 A kérdező kommentje:

20:54

na igen az ilyen dumákkal tudtok jönni csak,hogy a férfiak ilyennek lettek teremtve meg satöbbi,de unalmas már nagyon:D

2010. aug. 3. 20:58
 17/22 anonim ***** válasza:
ez nagy ökörség lenne
2010. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem lenne rossz. De mégjobb lenne ha nem lenne barátnő, csak szexpartnerek. Semmi megcsalás, csak kefélés mindhalálig.

21F


20:58

Arról nem tehetünk, hogy a férfi agy úgy lett "kódolva" ahogy:P

2010. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

21:52

ez hülyeség akkor is..emberek vagyunk és nem állatok csak ezzel a hülye kifogással nem értek el semmit.:)

2010. aug. 3. 22:08
 20/22 A kérdező kommentje:
amúgy nem muszáj bnődnek lennie,csak megkíméled a rendes csjaokat:D
2010. aug. 3. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!