Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez most mi? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Szakított a barátom velem 2 hónapja. 3 évig voltunk együtt, ebből 2 évet együtt is laktunk, és van egy közös kutyánk.


Azért szakított, mert bulizni akar még tombolni stb.

Azóta összejött egy csajjal, akivel végülis csak annyi a programja,hogy elmennek kocsmázni,berúgnak és szex.

A csaj folyamatosan kihasználja, lehúzza stb, megbízhatatlan, piás és drogos.


Pár hete egyre többet hív a volt barátom. A hétvégén együtt voltunk bulizni, ő hívott el. Sokat beszélgettünk, egész éjjel kettesben voltunk,birizgált megvédett stb.


Előtte nap mondta azt egyik közös ismerősünknek hogy rosszul érzi magát, nem tudja,hogy mi legyen, szeret engem de azt a másik csajt is valamilyen szinten, de lehet h visszajönne hozzám.


Ha valaki szakít valakivel, és összejön mással, akkor 2 hónap után már nem kellene bizonytalannak lennie, meg ilyeneket mondania tennie .


Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszokat


2010. aug. 3. 16:34
1 2
 11/20 anonim válasza:

Ne haragudj h ezt mondom, de te már nem szereted!! Az hogy Hiányzik nem azt jelenti, hogy szerelmes vagy!! 3év után az ember megszokja a másikat és ezért érzed úgy, hogy hiányzik és hogy szereted!! Csak az baj, hogy ezt nem fogod belátni hiába mondják neked!! De ez nem szerelem!!

És szerintem ne engedd vissza magadhoz, mert csak egy ideig..

Engedd végre el... és kezdj új életet!!

Tudom, hogy nem könnyű! Nekem 7éves kapcsolatomnak lett vége és mégis tudtam új életet kezdeni (nem volt könnyű..)! Viszont megérte NAGYON IS!!!

2010. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De nagyon is szeretem, teljes szívemből, mindennél jobban, bármit megtennék érte, izgulok ha találkozunk vagy ha beszélünk, kívánom,megölelném leggszívesebben stb:)
2010. aug. 5. 14:39
 13/20 vivcsiike válasza:

Hány éves a "barátod"hogy még mdinig bulizni akar??:O


Amugy szerintem ha a fiú bizonyitja hogy szeret akkor annak nincs akadálya hogy kibéküljetek,de most téged is szeret meg a mostani lányt is?!:S:Shogy is van ez?:S

2010. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem téged szeret:DCsak abban a másik lányban a nagy szabadságot látja.Pia szex és más nem is kell a lánynak.Úgyhogy vele valamilyen szinten könnyebb a volt barodnak.Talán kezdett kicsit ellaposodni a kapcsolatotok.És izgalomra,kihívásra vágyott.Gondold át és ha talán megint együtt lesztek akkor járjatok el helyekre.Menjetek bulizni.Élvezzétek ki hogy együtt vagytok.:DDAzt a lányt nem hiszem hogy szeretné csak azt amit nyújt neki.De azt sem sokáig.Csak még teccett neki a dolog hogy semmi gondja csak bulizgat és kész.De már lehet hogy unja és hiányol téged,ráébrett hogy te fontosabb vagy.De ha összejönnétek és vigyáznál arra hogy többet szórakozzatok akkor egyben megkapja mindkettőt amire vágyik.Téged és a szórakozást persze csak mértékkel:DSok sikert neked:)
2010. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsó pár hónapban elhanyagoltam, tiszta ideg voltam vizsgáim miatt, és nem foglalkoztam vele este mikor hazaértem csak ettem fürödtem tvt néztünk és lefeküdtünk aludni.

Tudom,hogy ez túl monoton volt neki, ráébredtem. De ezen lazán tudok változtatni.Tudom, hogy azért van ezzel a csajjal, mert ő laza piál drogozik stb...

2010. aug. 5. 14:57
 16/20 A kérdező kommentje:
Ő 22 éves én 21
2010. aug. 5. 15:02
 17/20 anonim ***** válasza:

lehet h azért szakítót veled mert nem adtad meg neki azt ami kell neki, most mondtad el h nem csináltatok semmi, haza mentél,kaja fürdés tv és alvás..lehet h megunt h nem mentek el közösen se buliba se sehová..az csak egy dolog h együtt éltek de tudtok is együtt élni..mondjuk én 16 éves vok a barátom 22, és totálisan megérti ha most a barátaimmal akarok bulizni és akkor ö is megy a barátaival. nem távolodunk el egymástól de meg adjuk ami kell a másiknak..

ha szeret és te is akkor beszéljétek meg..sztem.. de ez a te döntésed..

2010. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Mentünk bulizni még az utolsó hetekben is minden hétvégén voltunk vhol, kerti parti fesztivál buli stb.

Csak hétköznap nem voltam elég aktív ,lefárasztott a suli.

2010. aug. 5. 15:16
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagolnod kéne a fiút, de nyilván nem fogod, hiszen eddig bárki ezt mondta a válaszadók közül, Te ellenálltál. Úgyhogy nem is nagyon értem, miért kérdezel minket?! Nem lehet, hogy Te ezt már rég eldöntötted? És most megerősítést vársz? ...
2010. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én csak véleményekre vagyok kiváncsi, arra, hogy ki mit gondol a viselkedéséről, hogy miért csinál,mond dolgokat.Szeretném valahogy megfejteni, de egyedül nehéz.
2010. aug. 5. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!