Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez most mi? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Szakított a barátom velem 2 hónapja. 3 évig voltunk együtt, ebből 2 évet együtt is laktunk, és van egy közös kutyánk.


Azért szakított, mert bulizni akar még tombolni stb.

Azóta összejött egy csajjal, akivel végülis csak annyi a programja,hogy elmennek kocsmázni,berúgnak és szex.

A csaj folyamatosan kihasználja, lehúzza stb, megbízhatatlan, piás és drogos.


Pár hete egyre többet hív a volt barátom. A hétvégén együtt voltunk bulizni, ő hívott el. Sokat beszélgettünk, egész éjjel kettesben voltunk,birizgált megvédett stb.


Előtte nap mondta azt egyik közös ismerősünknek hogy rosszul érzi magát, nem tudja,hogy mi legyen, szeret engem de azt a másik csajt is valamilyen szinten, de lehet h visszajönne hozzám.


Ha valaki szakít valakivel, és összejön mással, akkor 2 hónap után már nem kellene bizonytalannak lennie, meg ilyeneket mondania tennie .


Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszokat


2010. aug. 3. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Mitől védett meg miután birizgált?
2010. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mármint egy koncerten voltunk, és volt lökdösődés, valaki meglökött, aztán volt barátom elémállt és így kitartotta a karját ldalra,mint egy testőr.


A birizgálást meg arra értettem, hogy például megpöckölte az orromat, beletúrt a hajamba.

2010. aug. 3. 16:38
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
En azt gondolom,hogy lehet ez a kis kitero kellett neki,hogy ertekelni tudjon.Viszont azt nem ertem hogy szeretheti a masik csajt,amikor nem erzi jol magat vele.
2010. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

"Ha valaki szakít valakivel, és összejön mással, akkor 2 hónap után már nem kellene bizonytalannak lennie, meg ilyeneket mondania tennie ."

Ellenkezőleg. Ha valaki 3 évig együtt volt veled, az lenne a gáz, ha 2 hónap után már sikerülne kitörölnie Téged az életéből.

2010. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De elég hamar összejött azzal a csajjal, vagyis tovább lépett. Legalábbis régebben ezt mondta most a tetteiből nem ez látszik.
2010. aug. 3. 16:40
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát egyszer már döntött, és elhagyott, most van nője, aki mégsem olyan, mint ahogy elképzelte így most azt hiszi visszasunnyoghat hozzád? Én nem fogadnám vissza ezt az őrült módon "határozott" lúzert. Remélem lesz eszed. Hidd el, újra elhagyna ha úgy adódna alkalma. És mi az hogy szeret téged meg a másikat is? Ajaj, ez eléggé szánalmas ám.
2010. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Jó tudom, hogy nem szabadna foglalkoznom vele, de mindennél jobban szeretem, a napok elmúltával egyre jobban. Úgy érzem, hogy ő számomra az úgymond igazi.


A kapcsolatunk végefelé hülyén viselkedtem, ez tény. A barátom a szakítással felnyitotta a szememet. Azóta máshogy látok dolgokat,élvezem az élet minden percét, és ezt ő is észrevette.

2010. aug. 3. 16:45
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, ha ő lenne az IGAZI, akkor nem jutottatok volna el a szakításig.

Ne legyél ostoba, nem járnál jól, ha visszakönyörögnéd magad.

2010. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
76%
mondjuk a te életed..de szerintem rájött ő is hogy Te vagy az igazi..és mint mondtad Te is úgy érzed..ezért a helyedben és visszafogadnám:)de hangsúlyozom a Te döntésed..
2010. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nem könyörgöm vissza magam. De ha ő úgy dönt, hogy szeretné velem folytatni, akkor visszafogadnám.
2010. aug. 3. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!