Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kiigazodni Rajta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni Rajta. Szeret?

Figyelt kérdés
Van 1 srác.Nagyon szeretem,de nem tudja.Csak nagyon jó barátok vagyunk.Szóba került hogy huzamosan külföldre mennék és azóta megváltozott,először velem örült,utána le akart beszélni róla.Korábban is voltak jelek hogy lehet hogy tetszem neki,de mindig azt hittem csak barátként gondol rám.És most még képbe került egy udvarló is, amit nem néz jó szemmel..sőt szabályosan haragszik rám..Kérlek segítsetek!Ha szükséges priviben kifejtem bővebben.
2011. jan. 30. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem szeret,csak beszari és nem mondja el.
2011. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmész külföldre sokáig.... Ha összejönnétek, akkor mi lenne? Inkább ne tegyétek.

Lehet, hogy tetszel neki, csak eddig nem lépett, mert ő sem volt benned biztos, vagy akármi. És most meg itt a végső alkalom. CSAKHOGY ha most egymásra találtok, BORZALMAS lesz a távkapcsolat. Ha kibírjátok.

2011. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen körlmények között ,ahogyan leírták bizar lenne a kapcsolat ,de az biztos hogy szeret

Sok félő pasi él ,ő az egyik ezek közül !

2011. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Norb66 ***** válasza:
Ha a külföldön tartózkodás nem több 1-2 hétnél akkor kérdezd meg. Szimplán. Vagy simogasd egy kicsit, és figyeld a reakcióját. Ha szeret meg fog csókolni, és onnantól egyértelmű :) Félt, mert szeret, akár barátként akár szerelemből, mindenképp becsüld meg és tisztázzátok ezt a helyzetet :)
2011. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!