Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, tetszik nagyon. Nekem van barátom de nem az igazi.

Ez a srác egyszer akar tőlem valamit, utána nem. Pénteken összefutottunk, szinte hozzám se szólt. Este katiztak, szerintem utána hívott, hogy szeretne tőlem valamit (kapcsolatot). De most megint nem is áll velem szóba.


Van aki azt mondta hogy a kati drogtól "szerelmes" vagy van aki szerint őszinte.

Ha így van, akkor mást is hívhatott volna, de engem hívott.


Mit gondoltok?

Mit tehetnék?


2011. jan. 9. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
most vagy a fiatalok is katiznak, vagy az egyetemista lányok írogatnak ide... mindkettő szomorú
2011. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az h "szerintem utána hívott " ?? most akkor hívott v nem ?
2011. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha katizik, akkor minek akarsz vele lenni? Ezt nem fogja letenni még a te kedvedért sem...

Lehet, hogy emiatt vallott neked szerelmet, mert épp a hatása alatt volt. De ettől még nem érdemes vele összejönni, mert csak szenvedni fogsz mellette.

2011. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megvette a katit fél8kor, este 9 körül hívott. Gondolom szívott.

Akkor azt mondta szeretne velem lenni.


Most meg megint kerül. Ez már a 2. eset.

A katinak van ilyen hatása, h szerelmes? Nem próbáltam, nem ismerem ezt a drogot.

Nem értem, h egyszer akar egyszer nem....?

2011. jan. 9. 17:29
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha a hatása alatt vallotta szerelmet azt nem is kellene komolyan vennem?
2011. jan. 9. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A mefedron hatása hasonlít egy kicsit az eki-re vagy a gombára, hallucináció nélkül. Simán lehet, hogy amiatt vallott szerelmet, közben nem érez semmit. Inkább ne akarj tőle semmit. Ezt komolyan mondom.
2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.... időközben "szakított" is hogy nem akar semmit.


Igen, a kati szólt belőle valószínűleg.

2011. jan. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!