Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan párok ahol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok ahol az egyik fél szellemileg sérült?

Figyelt kérdés

A másik fél pedig teljesen egészséges? Hogyan fogadják el őket az emberek? Ki vannak téve rosszindulatú megjegyzéseknek, bántásoknak, értetlenkedő tekinteteknek?

hogyan reagálnátok rá, ha ilyen helyzetben titeket alázna meg valaki?


2010. aug. 3. 00:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
lány vagy igaz?
2010. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek egy ilyen párt. Tény, megnézik őket az emberek, furcsállják, hogy miért is van vele az "egészséges". Aztán elgondolkodnak és rájönnek, hogy a szerelem határtalan...
2010. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer jártam egy szellemileg sérült csajjal. Pletykáltak rólunk, de kit izgat? Egyébként meg nagyon jól kijöttünk egymással, semmi problémát nem okozott, hogy ő sérült. Sőt, még ragaszkodóbb volt, jobban kimutatta a szeretetét, mint az addigi barátnőim.
2010. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

A régi környékemen lakott egy pár,de ők mindketten sérültek.Szerintem véletlenül,de becsúszott egy gyerekük,aki sokkal sérültebb és testi fogyatékos is.Viszont rajongásig imádják és türelmesen kísérgetik,ápolgatják.Ha a mama hozza haza az iskolából a srácot a papa már 2 órával előtte az utcán várja őket.És egymást is nagyon szeretik.

Emiatt a nagy ragaszkodás,szeretet miatt mindenki tiszteli őket.

2010. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsót jólesett olvasni
2010. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

hát fene a gusztusod bírom hogy csajom nem zokni sőt

szóval esélytelen

2010. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

01:05 az én szüleim is skizofrének és úgymond elég szar évek múltán rájönni miért tört ki az osztály röhögőgörcsben mikor anyám belépett az ajtón, miért bántak velem a többiek úgy mint egy hülyével. Jha persze nekem megtanították hogy én vagyok a királyfi, de amint kaptam egy 3-ast onnantól kezdve nevelőintézetbe akartak küldeni ill. "elcserélni" más gyerekére. Megígérték hogy senki nem lesz belőlem, mert nem vagyok semmire képes. Sajnos még mindig nem tudom miért de aszexuális is lettem.


Szóval amíg az ember nem akarja a valóságot élni és szembenézni önmagával addig ROHADJON MEG HA GYEREKET AKAR. Hiába beteg, a legönzőbb dolog, legalábbis ha elkényeztetik a gyereket és az összes lehetőségtől megfosztják hogy sikerélménye legyen, majdnemhogy helyette húgyoznak. És akkor anyának meg apának sikerült, ő még erre sem képes. Lehet aki hasonló cipőben jár az érti..

2010. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez most rosszul fog esni, de valahogy úgy képzelem, hogy aki tényleg egészséges, az nem jár szellemi sérülttel. Lehet, hogy nem mentálisan, hanem emocionálisan vagy sérült, de mindenképpen sérült vagy, ha sérült emberek társaságát keresed. A tanácsom az, hogy menj pszichológushoz. (Nem szégyen; ugyan teljesen más miatt, de én is járok.)
2010. aug. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

01:20 megértem a sérelmeidet, de ehhez nem kell sérült szülőnek lenni, hogy valaki h_lyén nevelje a gyerekét. Egyébként teljesen igazad van, és az egyik legnagyobb hiba gyereknevelésnél, ha a gyereken keresztül próbálják kiélni magukat. Meg persze ahol a gyerek nem más, mint egy iskolai osztályzat. Az ilyen szülő nem szülő. De mondom, ez nem sérültség kérdése, én sok "egészéges" embert láttam már, akik ilyenek.


02:03 arra nem gondoltál, hogy az a "sérült" sokmindenben jobb társ, mint mondjuk Te?

2010. aug. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Én még soha életembe nem találkoztam olyan kedves emberekkel mint ők...Lehet hogy te egészségesnek születtél de ez nem jelent semmit! Ettől függetlenül bármikor történhet bárkivel valami...ezt nem tudhatja senki.A sérült emberek jobban megtudják becsülni azt ha egy ember szereti és elfogadja őket és szinte hihetetlen hogy mennyire megtudják hálálni és viszonozzák!

Aki lenézi őket ezért...na az az igazi sérült ember!

2010. aug. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!