Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen még mindig mindentől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen még mindig mindentől eltiltanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akitől foggal-körömmel tiltanak, és nem engednek meg semmit, még csak egy csókot sem. Mit tehetnék?
2010. aug. 2. 15:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
utolsónak: DE HÁT MÁR LEFEKÜDT VELE!!
2010. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Hát bocs akk k.urva vagy...

14 évesen minek szexelni még??

2010. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Ti mondjátok hogy gyerekes a viselkedése a kérdezőnek stb.

de mint ahogy azt irtátok: ti beszéltétek ki a barátnőkkel a srácokat,ti nemvoltatok érettek.

Akkor magatokat 14 évesen hogyan jellemeznétek?

Én azt mondom hogy 14 évesen bőwen elfogadható a csók is.

Az hogy ti a barátnőkkel tárgyaltátok ki, ömlengtetek nekik.hát,és hogy nem néztetek rá 14 évesen egy fiura sem-.- még javában barbiztatok,meg a jáccótéren hintázgattatok biztosan.15/F

2010. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó:Te felfogtad mit olvastál?

Előszőr is, mi adtunk neki tanácsot. Ha te nem hiszed el azt, hogy vannak olyanok akik 14 éves korában nem akartak egy fiúval se járni, az már a te gondod. Tényleg nem kell mindent elhinni , azt elég ha ÉN tudom. És úgy gondolom, hogy még 18 évesen is a lányok megnézik a fiúkat és megbeszélik maguk közt meg vihognak néha, csak ezt már felnőttebb fejjel teszik.A fiú téma bnők közt mindig megmarad.

Itt azzal volt a gond, hogy a kedves kérdező csak úgy bárkit lerusnyáz, meg hülyéz úgy, hogy még senkit nem is látott, csak azért mert léteztek olyan lányok akiknek eszükbe se jutott 14 évesen fiúval járni. Tudod utolsó,és kérdező: Nem mindenki egyformán működik.Ha ez neked nem tetszik az már a te bajod.De nem hiszem, hogy ezért más embereket lekéne ugatnod,csak mert nem mindenki olyan mint te.:DSzerencsére.

2010. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le csak úgy közlöm
2010. aug. 4. 09:59
 36/42 anonim ***** válasza:

21:24-es vagyok:) Szerencsére nem midnenki olyan mint én?:OCöhhh...

23:48 te magyarázol hogy leugatnak,és te hurrogsz le engem?

2010. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

23.48-Ha te leugatsz mindenkit, én miért te ne tenném veled ugyanezt?:-)

Egyébként meg csak szemléltettem a véleményemet.:-D

Nem hiszem, hogy annyira leugattalak volna mint a kérdező minket, hogy hülyék meg rusnyák vagyunk :-)...

2010. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
A másik még az, hogy nem értem miért nem lehet azt a tényt elfogadni, hogy volt olyan lány aki 14 éves korában még nem akart járni egy fiúval sem?:-D MIért ilyen nehéz elhinni?
2010. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

21:24-nek: Nem mindenki olyan, mint ahogy te képzeled, szóval szerintem gondolkodj egy kicsit. Nem voltak barátnőim, am se beszéltem volna ki senkivel a srácokat, nem vagyok az a fajta. Mellesleg nem is lett volna mit kibeszélni, mert baromira nem érdekelt egyik se és nem néztem egyre se.

Emellett pedig nem barbiztam. -_-

2010. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
21:24 vagyok,hát nehéz felfogni h nemnéztél egy srácra sem,nemgondoltad azt h huh bár láthatnám a far*kát.:D
2010. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!