Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen még mindig mindentől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen még mindig mindentől eltiltanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akitől foggal-körömmel tiltanak, és nem engednek meg semmit, még csak egy csókot sem. Mit tehetnék?
2010. aug. 2. 15:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Adj hálát.
2010. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
uh..gondolom idősek a szüleid..
2010. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

"még mindig mindentől eltiltanak"?

1. Hogy érted, hogy "még mindig"...talán már 10 évesen mindent meg kellett volna engedniük? Azért ehhez még kéne jó 4-5 év.

2. Kétlem, hogy mindentől eltiltanak, gondolom csak a fiúzástól, ami érthető is. Kicsi vagy te még egy csókhoz is...

14 évesen még gyerek vagy és inkább a barátnőkkel kéne lógnod, kétlem, hogy azt ne engednék meg.

Jobban tennéd, ha inkább szót fogadnál a szüleidnek és nem kiborítanád őket.

2010. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Ne mondjátok már, hogy 14 évesen rá sem néztetek a fiúkra... Most kamaszodik, tombolnak a hormonok, hát jóhogy érdeklik a fiúk :)

És ha a szüleid tiltanak a barátodtól, és a csókról akkor úgyis csak kíváncsibb leszel, és megoldod hogy együtt tudjatok lenni.

Jah, és tudom hogy nem könnyű, de le kellene ülnöd velük beszélgetni, elmagyarázni nekik, hogy megbízhatnak benned, és nem fogsz olyan dolgokat csinálni ami nem neked való. ( nem a csókra gondolok)

Szóval nehéz lesz, de próbáld meg, nincs veszíteni valód :)

Sok sikert!:D

2010. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Hát engem baromira nem érdekeltek a fiúk 14 éves koromban.
2010. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Engem se érdekeltek.És még csak 18 éves vagyok, tehát nem volt az olyan nagyon régen...

Én 14 évesen még javába barátnőkkel találkoztam, elvoltunk , beszélgettünk.Meg voltak hobbijaim is. De eszembe se jutott fiúzni, persze mindenki más.

De azért ne várd azt, hogy ha könyörögsz akkor egyből engedni fognak.Elég gyerekes,ha annyira felnőttnek érzed magad, hogy fiúd van, akkor nem könyörögni kell, hanem leülni és megbeszélni velük.-Ez felnőttes.Érted azért?

Meg miaz ,hogy 14 évesen MÉG MINDIG mindentől eltiltanak?Miért mit akartál még,és hány évesen..?

Na de mindegy. Ahogy már írtam, ülj le velük és beszéld meg, higgadtan ha lehet.Könyörgést viszont hanyagold, egy idő után idegesítő szokott lenni...

2010. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
szerintem is korai még. 14 évesen tetszett 1-1 fiú, de nem akartam járni velük, vagy valami, csak jó volt kibeszélni őket a barátnőkkel, meg áradozni róluk. azt sem tudtam, miből áll egy kapcsolat, és ez így volt rendjén. engem a barátnőimmel is ritkán engedtek el ilyen idősen, de azért annyira nem panaszkodtam. majd ha még 16 évesen sem engedik ezeket neked, akkor jogos lehet a felháborodásod. de az, hogy egy szülő nem akarja, hogy a lánya 14 évesen a fiúkkal foglalkozzon, teljesen normális. ilyen korban van a felvételi gimikbe, gondolom azt akarják, hogy tanulj, márpedig ilyen korban a szerelem csak elvonja a figyelmet.
2010. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
xD..Lehet hogy én voltam túlfejlett 14 éves koromban de engem nagyon is vonzottak a pasik..nem a szex de a csók az már igen..jó többnek is néztem ki a koromnál idősebb barátaim voltak..de 14 évesen már volt barátom..és a szüleim elfogadták és még kedvelték is..:)
2010. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen már lehetett barátom, viszont hozzátartozik, hogy a szüleim tökéletesen megbíztak bennem, hogy csókolózáson kívül tényleg nem történik semmi. Szóval, ha ennyire féltenek, akkor beszélj velük, és ígérd meg nekik, hogy csókolózáson kívül nem lesz semmi. Utána tartsd is be, különben soha többet nem bíznak meg benned. Esetleg a lehetséges "barát-jelöltet" ismertesd meg a szüleiddel, vagy ismerkedjenek meg az ő szüleivel, hogy lássák tényleg elég érett vagy egy kapcsolathoz, és komolyak a szándékok. A már említett barátommal így volt, valószínűleg ezért is bíztak meg bennem ennyire a szüleim. Nem is veszítettem el a szüzességem 16 éves koromig, egy olyan fiúval, akivel azóta is együtt vagyok.

18/L

2010. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!