Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen még mindig mindentől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen még mindig mindentől eltiltanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akitől foggal-körömmel tiltanak, és nem engednek meg semmit, még csak egy csókot sem. Mit tehetnék?
2010. aug. 2. 15:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
semmit, ráérsz 16 évesen az ilyennel.
2010. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Hiába, beszéltem velük, de feleslegesen. Köszönöm az értelmes válaszokat, és aki 14 évesen nem pasizott, az vagy rusnya volt, vagy hülye :)
2010. aug. 2. 17:24
 23/42 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy egyből csók után szexelni akarnak-.- ha van egy kis eszük,akkor várnak 3-4 évet-__- amúgy ülj le velük beszélgetni .: ) talán megértik a problémádat.

És nekem is volt már fiúm de csak csókig mentünk el,meg kézfogásig..Nem értem minek kell egyből ráhúzni a szexre.


14/L

2010. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen nem korai a csókolózás.Nem úgy hogy mindig mással.De ha van barátod akkor minek is tiltják meg hogy csókolózz?
2010. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Az,hogy valaki 14 évesen nem pasizik összevissza miért is rusnya?

Szerintem egyébként aki azt mondja,hogy 14 évesen rá se nézett pasira,az hazudik.

Én is vótam' 14 éves.:)

2010. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
43%

Tudod inkább te vagy a hülye, sőt ami mindennél rosszabb gyerekes:) 14 évesen nehogy mármindenki úgy működjön,mint te. Nem mindenki egyforma.Van aki még 18 évesen szerelmes sem volt.

Az más ha valaki megnézett 14 évesen pasit-én is megnéztem de nem éreztem késztetést,hogy járjak velük.Egyáltalán nem is érdekelt a járás dolog.

Tudod inkább felkéne nőnöd.Ahelyett, hogy lehülyézed,meg rusnyázod az embereket, akiket hozzáteszem még nem is láttál:)

2010. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből lehülyézni, meg lerusnyázni az embereket, attól, hogy különbek voltak annak idején, mint te most. Látszik, hogy csak egy éretlen 14 éves vagy.

18:55ös válaszolónak: Képzeld, nem néztem 14 éves koromban a fiúkat és nem hazudok. -_-

2010. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
engem 15 évesen kezdtek érdekelni a fiúk, de nem akartam egyből mindet lesmárolni. amúgy attól még mert 14 évesen nem pasizik valaki, mint te nem azt jelenti hogy rusnya meg hülye. ennyi erővel én nem pasiztam, te nem úgy teszel ahogy én, ezért én leribancozlak na?
2010. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

én CSAK megnéztem a fiúkat 14 évesen, és kijelentettem, hogy hú, de jól néz ki, és utána vihorásztam a barátnőimmel, amikor felbukkant. de nem akartam járni vele. 14 évesen más foglalkoztatott. és nem vagyok se rusnya, se hülye, legalábbis nem erre utal az, hogy sokan akartak velem járni, és a mostani barátom is cáfolná (2 és fél éves kapcsolat..). már 14 évesen is:) csak nem éreztem magam elég érettnek egy kapcsolatra, ezért nemet mondtam.


18/L

2010. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Én is 14 éves vagyok és van egy 16 éves barátom. Amikor szüleimnek elmondtam akkor anya közölte velem, hogy lehet csók, át is mehetek hozzá de más semmi.

Ülj le velük beszélni, hogy ez rosszul esik és hogy engedjenek többet, mert nem vagy már 6 éves és hogy bízhatnának benned, hogy nem fogsz lefeküdni vele stb..

Sok sikert hozzá, remélem engedni fognak :)

2010. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!