Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzam le úgy hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le úgy hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
nagyjából sablonhelyzet: pár éve ismerek egy fiút, kedvelem és láttam hogy ő is kedvel, sejtettem hogy talán többet akarhat barátságnál, most pedig írt egy levelet neten hogy régóta tetszem neki csak nem merte elmondani, de hogyan rázzam le hogy meg ne bántsam?
2010. aug. 2. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sablonhelyzet, sablon lerázás.
2010. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"én nem akarok semmit bocsi!"

ennyit nem tudsz neki megmondani?

2010. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de akkor megbántódik.
2010. aug. 2. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:

csak legyél hozzá őszinte. egy kikosarazás sosem esik jól egy fiúnak, tehát biztos, hogy meg fogod bántani.

Egyszerűen írd azt, hogy te őrá csak haverként tudsz nézni, nem érzel iránta többet...

2010. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az lenne a minimum, hogy élőben beszél veled az érzéseiről.

Ő lesz az első, akit visszautasítasz? Meg fog bántódni mint minden pasi ilyenkor, de majd túlteszi magát rajta. Nincs olyan visszautasítós módszer, amitől nem bántódik meg valaki, hogy hajlamos rá.

2010. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért ha szeret, akkor lerázás előtt még kicsalhatnál tőle valami szuper ajit
2010. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem ő az első, de az előzőt még utáltam is meg ronda is volt, ezt a gyereket viszont bírom

de köszi a válaszokat akkor megpróbálok kevésbé kemény lenni..:/

2010. aug. 2. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:

15:15 vagyok!

bármit mondasz neki úgy is meg fog bántódni!-_-

2010. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok haszonleső hárpia kedves 48%-os
2010. aug. 2. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:

legyél vele teljesen őszinte. én akkor sértődnék meg a helyében ha valami kamu szöveggel ráznának le. ha jóban vagytok és értelmes srác akkor nem fog megsértődni, rosszul fog neki esni, de ezt máshogy nem tudod megoldani. nem kell hülyíteni, hogy most nem jó, így nem jó, úgy nem jó. egyszerűen megmondod neki, hogy: " igazából nem szeretnék tőled semmit" mert.... meg fogja érteni. tudod nagyon rosszul tud esni az, ha nagy nehezen ráveszed magad, hogy megmondod mit érzel és valami átlátszó gagyi szöveggel ráznak le, legyél őszinte!!!!

22f

2010. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!