Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak vele, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Egy éve nyáron "külön mentünk", akkor úgy volt, hogy az egyetem miatt. Tavasszal megegyeztünk, hogy havi egyszer együtt vagyunk. Tényleg szerettem, de a távolság...


Mégis éreztem valami amibalens érzést. És most tudom csak megfogalmazni: én mennék futni, kirándulni, tóhoz fürödni, néptáncolok. Ő "punnyad" és pizzázik. Én megnézem az összes játékát (persze élvezem, de annyira nem), ő meg nem hajlandó megnézni a képeket/videót a legutóbbi táncpróbámról.


Elvárja, hogy menjek fel Pestre, pedig utálom Pestet és utálok utazni Pestre.


Az ellentétek jók egy kapcsolatban, de néha úgy érzem, feladom magamat. Ráadásul nem érzem jól magam, hogy "punnyadnom" kell, ez tőle testidegen.


Tudom, hogy nagyon "érzékeny vagyok" és ezért nem merek megsérteni másokat. De nekem ez már nagyon kellemetlen, hogy ennyire "behódolok" annak, amit ő akar éppen. ...


L/21


2011. júl. 11. 08:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem: kicsit nagyon egoista... :/ Minden kis apróságot iszonyúan felvesz... :/


Meg kicsit félek tőle: egyszer valamiben nem értetünk egyet: akkor erőszakosabban adta a tudtomra a dolgot. :( Azóta különösen nem tudom, hogy tényleg jó-e ez az egész...

2011. júl. 11. 08:55
 2/10 anonim ***** válasza:

Na pont ezért "az ellentétek nem vonzzák egymást"


amúgy meg ha ilyen türelmes barátnöm lenne azt én nagyon megbecsülném,és persze mindenét megnézném..(táncpróba) :)

2011. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
Ez a "ne bántsam meg dolog" elég nagy butaság. Legyél határozott, mondd el, hogy mi a baj, és hogy véget akarsz vetni a kapcsolatnak. Legyél érett, már felnőtt nő vagy, ne csak maszatolj! Épp azon vagy fennakadva, hogy feladod magad, és akkor még a szakításkor is az ő érdekeit nézed, mikor már régóta szenvedsz a nemtörődömsége miatt? Ne csinálj magadból gerinctelen gilisztát! Őszintén és személyesen mondd a szemébe, hogy mi a helyzet!
2011. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szija! teljesen megértelek téged! én is ugyan ebben a szituban vagyok! elfogadok mindent amit ő szeret, annak ellenére hogy én utálom azokat, de ő nem hajlandó értem változni! Szeretem őt! nálunk is ez az "ellentétek vonzzák egymást" dolog van! szerinte nagyon különbözünk... és én sem tudom hogy mit tegyek...:/ ha gondolod ezt a témát kivesézhetjük együtt...
2011. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem ha a kérdezőnek jó tanácsra van szüksége, akkor nem egy olyantól fogja megkapni, aki pont ugyanolyan tétlen a dologban, mint ő... Csak egy észrevétel.
2011. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem neki kellene eldöntenie!!
2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
Pont olyan határozottan fogja eldönteni, mint a szakítást :D
2011. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 11:16-os!


Köszönöm. Én pszichológusommal jutottam el odáig, hogy túlzottan feladom magamat ezért a kapcsolatért. Ahogy első (?) válaszoló írta: ellentétek vonzzák egymást, de ennyire azért nem. :/


Az a bajom van csak nekem, hogy félek, hogy reagálja le. Elég egoista és erőszakos típus... :/

2011. júl. 11. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Erőszakos típus ezt hogy érted?

Szerintem ha erőszakos akkor lehetőleg más jelenlétében közöld vele hogy te már nem akarod ezt a kapcsolatot! Nehogy csináljon veled valamit!:(:(

2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szakítottunk. ...
2011. júl. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!