Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a 3-at?

Figyelt kérdés

FOGJON LE VALAKI MERT FELROBBANOK!!

Párommal együttvagyok nagy boldogságban.. van egy voltbarátom, akivel jóba maradtunk.. de akiről azthittem legjobb barátunk, most úgyérzem, hogy szét akar választani minket... és ha hármasban vagyunk minden szavamat félreérti, kötöszködik, de ha csak ketten vagyunk, pl mikor párom szünetet kért akkor nem... akkor ott volt inkább mellettem mint páromnál engem vigasztalt, akkor nem sértödött be 1 mondatomon sem, csak ha hármsban avgyunk, meg ha párommal van kettesben akkor meg szinte fikáz...

Úgyérzem éket akar verni a kapcsolatomba mert titkon még mindig szeret..... nem is keres igazán magának kapcsolatot, bármi van inkább hozzánk jön, elvárja h sajnáljuk és vele legyünk, vele foglalkozzunk, és zavarja ha én párommal kettesben akarok lenni...



21/L HELP ME!!!


2011. máj. 5. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

tyűűűha! :)


szóval ha jól értem ő a te hapsibarátod...


és a párod mit szól hozzá? vagy ő élvezi ha ott van?

2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ne barátkozz vele.
2011. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Párom nagyon örül hogy ottvan... mindig mindenféle hülyeséget csinál és szórakoztatja... meg együtt iszogatnak... élvezi a társaságát....
2011. máj. 5. 20:33
 4/9 A kérdező kommentje:
...de olykor olykor féltékeny, mert azthiszi van még köztem és voltpárom között valami.... ami részemről nem igaz... de a másik srácnál határozottan érezhető h érez valamit.. sajnos...
2011. máj. 5. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor küldd őket kettesben szórakozni.
2011. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja ez egyszerű, mint amit előttem írtak. Te ne légy jelen ha a mostani párodnak lett "haverja", hisz neked nem is kell ott lenni ha a párod "szórakoztatja". Ennyi, és akkor elejét vetted a féltékenységnek valamint annak, hogy ez a volt pár nehogy reméljen valamit.
2011. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

engem meg ezek a nagyon béna tehetetlenségek idegesítenek.

na akkor van szád, amivel elmondd a barátodnak azt amit ide írtál? kb beszéld meg vele rendesen és mondd el neki hogy a volt barátod egy sunyi hátbatámadós féreg alak, aki arra játszik hogy elrontson mindent. és nem érezhet túl sok szeretetet ha ezt okozza, te ezek után ráadásul hagyod a vigasztalásait, nemhogy elküldenéd a francba hogy mit képzel hogy fikáz a barátod előtt és még jópofizik.

istenem, mint egy iszonyat béna románcfilmben.

2011. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire idegesít,akkor még érzel iránta.Ha nem érdekelne,akkor dühös sem lennél rá és elküldenéd a f*szba!Nem kéne keresni a társaságát és megengedni h veletek legyen.ENNYI.
2011. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
VIGYÁZZ!!!! mert kettőnél több rázás már rejszolásnak számít!
2011. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!