Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban én vagyok a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok a hibás? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, és a korombeli lányok mind pasiznak, bulikban részegen fetrengenek, cigiznek...Nekem ehhez pedig abszolút nincs kedvem.Valóban én vagyok az éretlen?

Nem akarok 14 éves létemre kiégni szexuálisan sem, de így meg én vagyok a kis hülye gyerek...MSN-en, chaten tök jól elbeszélgetek a lányokkal, élőben amúgy gátlásos vagyok...ez más lapra tartozik...

Vélemények?


2010. aug. 2. 14:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akkor nézz le magad körül mindenkit, mert ők már élnek. Te meg halj meg egyedül a focilabdáddal.
2010. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ráérsz még ezekkel a dolgokkal később foglalkozni, nem fogsz semmiről lemaradni, élj úgy ahogy Neked jól esik, ne úgy ahogy mások akarják :) Ez a Te életed, ne más mondja meg, hogy mit és hogyan kellene tenned.
2010. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi nektek...
2010. aug. 2. 14:18
 14/27 anonim ***** válasza:

istenem mennyi a bunkó ezen az oldalon, normális kérdés, nem tudom miért kell bunkózni.

Te vagy a normális, és ők a hülyék, ez egyértelmű. 18L

2010. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. aug. 2. 14:20
 16/27 anonim ***** válasza:
Ez tényleg durva amit írt itt valaki, hogy ők már élnek, úristen, 14 évesen mit csináljon??? 14 évesen még gyerek, nem ráér ezekre a dolgokra még? Miért akarna felnőttként viselkedni? Atyaég, nézd, hidd el nekem, hogy bőven ráérsz még ezekre a felnőtt dolgokra, ha már felnőttél, addig meg élvezd a gyermekkorod, igenis labdázz és játssz, hiszen a te korodban még az való.
2010. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Végülis ez a labdázás sport-számba megy, hiszen klubbom is van.
2010. aug. 2. 14:27
 18/27 anonim ***** válasza:

Hello!

Mint már előttem is írták,ők "mások":D És jól teszed h iskolaidőben a tanulás áll a legelső helyen.Egy jó tanács,légy mindig ilyen,tanulj,és sikeres ember lehetsz;)A lányokkal meg majd ráér akkor foglalkozni mikor már úgy érzed h készen állsz rá,és a szabad időd is engedi.Ne görcsölj ezen;)

Légy sikeres az életben öcskös;)

F/18

2010. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Végre egy normális gondolkodású fiú. :D Utálom, hogy a legtöbb korombeli fiú nem ilyen. :S És néha még én érzem hülyén magamat ez miatt... :/
2010. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!:D


Utolsó, nehogy te érezd magad rosszul emiatt.Én úgy vagyok vele, hogyha nincs hozzám illő, ilyen típusú lány, akkor inkább magányos farkas leszek. :)

2010. aug. 2. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!