Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom, mit csináljak.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány. A barátom 19 éves. 4 hónapja vagyunk együtt, nem a legjobb a kapcsolatunk.

Pár napja msn-ezek egy 16 éves nagyon kedves és helyes sráccal. Akinek én is tetszem, és nem is titkolja.

Mivel a barátommal elég sokat vitázunk, idegesítjük egymást, meg volt hogy majdnem szakítottunk; picit elbizonytalanodtam. Vajon ő való hozzám?

Ti melyik srácot választanátok?


2010. aug. 1. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Válaszd a gazdagabbat, jobbat nem tehetsz
2010. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem hallgass a szívedre!

a szereted még a pasidat akkor beszélgess vele többet

nekem is így ment szét egy fél éves kapcsolta

ha nem szereted szakíts vele és haverkodj a helyes sráccal aztán lesz ami lesz!

2010. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
szóval szerintem szakíts a másik barátoddal...tudok még több tanácsot is ha akarsz így privit:) 15/L
2010. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De az a baj, hogy nem tudom, hogy szeretem-e. Szeretem, de nem mindig jó vele lenni. Néha nagyon idegesít. Meg fájdalmat okoz.
2010. aug. 1. 22:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor nem tudom gondolkodj egy este hogy kell-e még neked vagy hogy fontos -e neked

ha igen akkor persze, ne szakíts vele

de ha nem akkor szerintem ülj le vele beszélgetni és mondd el neki az igazat!ne kamuzz neki h ezért-azért szakítassz vele ha viszont azt mondja..hogy változtat rajta akkor sztem meglehet nézzni tényleg változtat-e rajta:)

2010. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

fájdalmat okoz!? veszekedtek? szakíts vele!

és jöjj össze az új sráccal :)

2010. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok :) a 16 éves sráccal jobban kijönnél mivel a kor nem túl nagy így nagyjából azonos az érdeklődés és a témák :)
2010. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele de most könyörög hogy ne legyen vége. De tudom hogy úgysem változna meg. Mit tegyek?
2010. aug. 2. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy!Minél több tapasztalat,annál jobb :) meg fogod bánni ha ennyi idősen lehorgonyzol egy pasi mellett,aki ráadásul még bolond is :D de te döntésed!

27/L

2010. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalat?


Hm 21 éves vagyok és FFi és nincs tapasztalatom ilyen téren, EGYSZÓVAL MÁR NINCS IS ESÉLYEM EGY LÁNYÁNÁL, MERT TAPASZTATLAN VAGYOK?

2010. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!