Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen rossz? :S

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy bele szerettem a legjobb fiú haveromba.

De ennek nem lett volna szabad megtörténnie. Annyit tud, hogy régen tetszett nekem. Most nem szabad elmondanom neki, mert valószínűleg ez nem kölcsönös. Mit tegyek, hogy el tudjam felejteni, miközbe napi szinten találkozunk? Nincs valami ötletetek mi lehetne a megoldás?:S

Aki volt ilyen helyzetben, kérem írjon....:)

én 16/L ő 16 és fél F


2010. aug. 1. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
a szerelem fura dolog
2010. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát én is voltam!

aztán hirtelen bnőmmel elmentük egy focipálya mellé és ott focizak nálunk 1-2évvel idpsebb fiúk megismerkedtem az egyikkel nagyonbejüttönk egymásnak és így eltutttam felejteni a legjobb haweromat:) jah jártunk is félhónapig csak:S


14/L

2010. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Félhónapig a legjobb haveroddal jártál, vagy a sráccal akit megismertél?:)

Akkor remélem, hogy engem is megtalál egy "másik szerelem", de most jelenleg nagyon nehéz:) Köszönöm válaszaitok:)

Jöhetnek még:D

2010. aug. 1. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
a sráccal akit megismertem:)
2010. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja így már értem. köszönöm szépen a válaszod:D
2010. aug. 1. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.

Miket csináltok együtt? Sokat érintitek meg egymást? Neki van valami kiszemeltje? Érdemes lenne beavatni valakit, és megkérni, hogy figyeljen titeket, amikor együtt vagytok. Testbeszédből, viselkedésből nagyon sok mindent le lehet szűrni.

Meg persze az is fontos, hogy te mit érzel, hogyan néz rád? Másképp bánik veled, mint a többi lánnyal?

Remélem, tudsz ezekre válaszolni, és akkor talán okosabbak leszünk valamennyivel. :) Ha bármi kell, írj. Puszi

17/L

2010. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nincsmit:)

nemismersz valakit akinek esetleg teccel.. vagy menny el egy szórakozóhelyre.. vagy ahol vannak fiúk:)

2010. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából mielőtt nekem tetszett volna, azelőtt "viccből" megkérdezte, hogy járnék e vele(azért mondom, hogy viccből, mert ismerem, és elég sok lánnyal járt úgy, hogy az elején nem érzett semmit...csak nagyon kicsi vonzalmat.)

Hát ölelések azok vannak, ha pl viccből megsértődök, meg ilyenek, de azok is nagyon rövid idejűek:D

Hát mindent megosztunk egymással, "több kiszemeltje " is van. Hát igazából nem tudom, hogy néz rám, most nem tudom eldönteni, mivel tetszik, és ilyenkor nem lát tisztán az ember:D

De jó ötlet, hogy kellene valaki, akit beavatnék, és figyelne minket....:)



Utolsó válaszoló, én nem vagyok olyan csaj, aki sok midnenkinek bejönne, főleg azoknak, akik nekem tetszenek...:(:)

2010. aug. 1. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
:S debiztosan téged is fog majd valaki szeretni:)!
2010. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem és köszönöm:)
2010. aug. 2. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!