Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp meg akarom tartani....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp meg akarom tartani. Kell nekem. Mit tegyek, hogy közben nekem sem legyen rossz?

Figyelt kérdés
Ha ő nem kezdeményez nekem sosem jut eszembe.Mégis megtörtént és szeretem.Közben megváltozott.Nem igazán törődik velem, el van foglalva a munkával, ami valóban sok és stresszes, kimerült, türelmetlen és ingerlékeny..úgy érzem nem férek bele az idejébe, de akkor miért van velem? Ha csak aludni jár ide? Jah és közben a főnököm lett, ez még rontott a helyzeten..Elhagyhatna, de nem teszi..Nekem kéne megtenni még ha belepusztulok akkor is??Vagy hogyan érhetném el azt, hogy jobb legyen, mivel érhetném el azt, hogy jobban felnézzen rám?? Ha voltál már hasonló szituban kérlek adj tanácsot!!
2010. jún. 25. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéljétek me, mond el neki mi a gondod, felnőtt emberek vagytok, istenem eddig ilyen nehéz eljutni?
2010. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kéne beszélnetek,ha másként nem megy egyikőtöknek meg kellene válnia a munkájától,mert lehet,hogy pont az a baj,hogy a főnököd lett.Tudom,hogy nehéz munkát találni a mai világban,de a főnök és beosztott közti szerelem,és az egy munkahely nem vezet jóra.Támadások érhetik a főnököt és a beosztottat is,ami a kapcsolat tönkremenéséhez is vezethet,na meg a kirúgás veszélye is ott lebeg a levegőben. Szóval lehet azzal menthetnéd meg ezt a kapcsolatot,ha felmondanál,de előtte mindenképpen üljetek le és mond el mi a problémád és Őt se felejtsd el meg kérdezni,mi a baj!
2010. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, ha annyira egyszerű lenne, hogy leülni és megbeszélni akkor nem lenne problémám... Vannak olyan helyzetek amikor ez lehetetlen..
2010. jún. 27. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
miért, most jobb kussolni, mint megmondani amit gondolsz? pár év múlva, vagy majd ha elmegy valaki mással, a fejed fogod verni a falba, hogy nem voltál őszinte. ha meg úgy érzed nem mondhatod el neki amit gondolsz, akkor rég el van rontva az egész, vagy sosem volt jó.
2010. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!