Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ááh. Oylan rossz így. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ááh. Oylan rossz így. Már tényleg nemtudom mit érez és mi legyen. Szerintetek? :S

Figyelt kérdés
egész úgykezdődött hogy barátnőim mondták hogy bejövök neki. elkezdtünk beszélgetni msnen meg élőbe is néha. aztán tökól kijöttünk és egyszer bejelentette hogy van barátnője. teljesen kivoltam készülve. aztán tegnap véletlen ottvolt ahol miis barátnőmmel. odaült mellém és annyira aranyos volt. hívott talizni+látszott rajta hogy szeret. barátnőm megkérdezte előttem hogy szereti -e csaját és mondta ilyen unottan hogy: igen nagyon..aztán rámnézett és látta rajtam hogy rossz. így neki is az lett kicsit. csináltunk közösképet meg ölelgetett is. én nagyon szeretem. és látom rajta hogy ő is engem. eddigi lányokra nem nézett így mint rám.:( valaki segítsen mert nagyon kivagy bukva:'( bocsi h hosszú lett.
2010. máj. 22. 11:22
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért csak gyorsan írtam:S
2010. máj. 22. 11:24
 2/4 anonim ***** válasza:

hát amíg a fiú nem dönti el,hogy azzal a lánnyal marad,vagy téged akar,addig neked nincs mit tenned.

szerintem nem találkozz vele addig,amíg van baránője.

vagy ő vagy te.ezt neki kell eldönteni és minél hamarabb

2010. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van.Állítsd őt finoman döntés elé.Vagy a barátnőjével marad, vagy téged szeretne idővel.Amíg a csajával van ne találkozz vele, mert ez így neked nem jó ne személyeskedjen ne kezdeményezzen intimítást amíg van társa és elvileg őt szereti, addig ne foglalkozz vele légy a társaságában kimért és tartozkodó,hátha ebből észreveszi magát.Kérdezd meg tőle h mi a szándéka veled úgy mégis, mert ha szórakozik csak úgy akkor menjen a fenébe az ilyen.
2010. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2010. máj. 22. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!