Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Picit meg akarom "szivatni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit meg akarom "szivatni" a barátom h érezze még jobban h sokat jelentek neki. de hogyan?

Figyelt kérdés

A barátommal elég jól elvagyunk nagyon imádjuk egymást de vannak dolgok amik nekem nem tetszenek.pl h nem veszi fel a telót ha hívom de később visszahív de persze mindig van vmi kifogás.vagy ha aztmondja h jön 7re akkor idejön 9re .montam már neki h ez nem tetszik nekem de ugylátom nem hat:S.mit tudnék tenni?érzem azt h szeret tehát ezzel semmi probléma nincs.az is lehet a probléma h ő vakon megbízik bennem mert én minden nap itthon ülők de viszont este meg vele vagyok meg vele császkálok.de ő viszont egész nap úton van:S

picit meg akarom "szivatni" h tudja meg h mennyit érek.

pl ma kikapcsoltam a telóm és minden órában visszakapcsoltam h jött e sms de mikor pont visszakapcsoltam hívott...valami más ötlet?essen neki is rosszul ha valami nem ugy van ahogy ő szeretné!


2010. aug. 1. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
persze ha úgy érzed, hogy nem kikényszerített időpont, hanem tényleg csak ő mond valamit és késik órákat és fel sem hív akkor link. vannak ilyenek nem lehet velük mit tenni. nem fogják fel hogy ez kellemetlen a másik embernek. mondhatnám úgy is hogy önző bunkó paraszt. utálom az ilyeneket.
2010. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na utolsó biztos h neked se volt még kapcsolatod. Nem úgy működik h majd megy ha megy. Ha időre van megbeszélve akkor legyen ott akkora ha közbe jön vmi akkor telefon. Ennyit mindenki elvár a "párjától" legyen az nő vagy ffi.
2010. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó előtti
2010. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
elvileg mindig közbejön valami.csak ez már annyira unalmas.de biztos h nem hazudik mert ha ugymond szivatni akarna akkor miért mutatott volna be az összes családtagjának anyukájának apukájának tesójának rokonainak családi barátoknak?csak komolyan gondolja.tegnap voltunk buliba és én kicsit feljebb húztam a már am is miniszoknyám és nagyon nem engedte állandóan lejjebb húzogatta h más ne lássa
2010. aug. 1. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Mint írtam link, önző, bunkó. ő ilyen és ilyen is marad. Vagy elfogadod vagy kidobod. megszivatni nem fogod tudni mert vagy leszarja majd vagy csak pipa lesz de megváltozni ettől nem fog.
2010. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bari_ka válasza:
az egyszer biztos hogy szeret. de mivel férfi, késik. talán azt sem szereti ha hívogatod. lehet, hogy idegesítő számára. és ne aggódj! ne gondolj semmi rosszra ha egész nap úton van. az ilyen apróságokról lehet hogy nem tehet férfi mivoltából.. de mindenképpen beszéld meg vele és kérd ki a véleményét hogy ellenkező esetbe ő mit csinálna és mire gondolna ha ezt csinálnád vele.
2010. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!