Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Picit meg akarom "szivatni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit meg akarom "szivatni" a barátom h érezze még jobban h sokat jelentek neki. de hogyan?

Figyelt kérdés

A barátommal elég jól elvagyunk nagyon imádjuk egymást de vannak dolgok amik nekem nem tetszenek.pl h nem veszi fel a telót ha hívom de később visszahív de persze mindig van vmi kifogás.vagy ha aztmondja h jön 7re akkor idejön 9re .montam már neki h ez nem tetszik nekem de ugylátom nem hat:S.mit tudnék tenni?érzem azt h szeret tehát ezzel semmi probléma nincs.az is lehet a probléma h ő vakon megbízik bennem mert én minden nap itthon ülők de viszont este meg vele vagyok meg vele császkálok.de ő viszont egész nap úton van:S

picit meg akarom "szivatni" h tudja meg h mennyit érek.

pl ma kikapcsoltam a telóm és minden órában visszakapcsoltam h jött e sms de mikor pont visszakapcsoltam hívott...valami más ötlet?essen neki is rosszul ha valami nem ugy van ahogy ő szeretné!


2010. aug. 1. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és hol laksz?
2010. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem elég ha megemlitem h beszéltem egy másik sráccal és máris eszébe jut h mennyit érek neki:D


aM csinálj 1 csajos estét akkorra mikor tudod h talizni akar. De az utolsó pillanatban szólj neki h mégsem jó neked:P


A telós ötlet jó csak ne is kapcsold be. Ha odamegy vagy neten keres akkor meg mondd neki h "óóó észre se vettem biztos akkor kapcsolódott ki mikor leejtettem."


De óvatosan "játsz", mert nem mindegyik pasinál sűlnek el ezek a dolgok jól. És nehogy túlzásba vidd, mert annak se lesz vége.

2010. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
és azt honnan tudod hogy amikor ki volt kapcsolva akkor nem próbált hívni..?:)
2010. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
18/l és debrecen környéke.miért?
2010. aug. 1. 17:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert egy haverom csaja is ilyen.
2010. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*jó vége. Bocsi kimaradt:)
2010. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mert ha kikapcsolom a telefonom és utánna vissza és vki hívott akkor jön egy sms h ettől meg ettől volt egy nemfogadott hívásom
2010. aug. 1. 17:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Na elmondom náluk mi van.


1. A srác alapvetően link, késik mindenhonnan.

2. A lány a fiúval ellentétben nem dolgozik, nincsenek barátai, unatkozik egész nap, rátapad, megfolytja.


Na most akkor szerinted nálatok mi a baj?

2010. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

héééééééééé:D

a barátom nem dolgozik.

vannak barátaim barátnőim és szoktam velük találkozni de a pasim tudja h ugysem csalom meg.

érted?:D

2010. aug. 1. 17:27
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
jó akkor minek hivogatod egész nap meg miért mondod neki h ekkor meg akkor legyen ott mert ha később jön azt nem szereted. majd megy amikor megy. ha meg nem tetszik hagyd el.
2010. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!