Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most dobjam ki? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most dobjam ki? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A párom valószínűleg hónapok óta a szemembe hazudik!

Volt egy munkahelye,októberben kezdett, de januárban elküldték létszámleépítés miatt. Azért őt, mert akivel egy műszakban van, kiment az Egyesült Királyságba melózni.

Tudom, hogy már ez is hülyén hangzik, de elhittem. Azóta sem talált munkát, mert akit felhív - mert mondom neki, hogy hívja fel - az vagy nem veszi fel, vagy túl sok gyakorlati időt kér, ami ugye neki nincs.

Tegnap megtudtam, egy jó barátomtól, hogy akkor nem volt annál a cégnél leépítés, és hogy beszélt avval a fickóval, aki a !párommal egy műszakban volt! (aki ugye kiment Angliába), és ő a mai napig ott van.

Az "Angliába dolgozó srác" kérdezte meg a barátnőmtől, hogy az én párom talált-e már valami munkahelyet, ahol jobban fizetnek. Barátnőm teljesen értetlenül állt a hallottak előtt, és előadta a fenti sztorit. Hát a srác közölte, hogy az én "igazmondó" pasimat nem elküldték, hanem felmondott, merthogy kevés volt a lóvé--azt hozzáteszem még, hogy a minimálbért minden hónapban kézhez kapta!

Most szerintetek mit tegyek? Járt már valaki ilyen, vagy hasonló cipőben? Vagy csak én vagyok ilyen hülye, hogy csak tűrök és tűrök?


2010. aug. 1. 09:39
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Én is többet akarok az élettől...azért vállalok el mindent. Persze, szívesebben haszonosítanám azt a tudást, amit megszereztem, és próbálkozom is, folyamatosan állásinrjúkra járok, holnap megyek a 6.-ra, mindenhol azt mondják, hogy "Köszönjük, hogy idefáradt, majd értesítjük".


Szobafestő, mázoló és tapétázó a szakmája, meg van egy "B"-s jogsija.

Az idejét TV nézéssel, internetezéssel és alvással tölti. Vettünk egy angolkönyvet, plusz egy füzetben én felosztottam az anyagot leckékre, hogy legalább alapfokon tudjon angolul, de feleslegesen dolgoztam vele, elő sem vette.

2010. aug. 4. 11:01
 22/22 A kérdező kommentje:

*haszonosítanám - hasznosítanám

*angolkönyvet - angol könyvet

2010. aug. 4. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!