Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dobjam ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm megőrjít a folyamatos féltékenykedéseivel. Már odáig fajult, hogy belépett a facebook-omra, elolvasta a naplózott beszélgetéseimet, állandóan kérdezgeti a barátaim, hogy nem csalom-e meg... Ja és az egyik legkedvesebb barátnőmnek a nevemben fészen ilyeneket ír, hogy esélytelen nálam meg hogy többet nem akarok vele találkozni. EZ BETEGES, SOK ILYEN BARÁTNŐM VAN, MONDTAM NEKI, DE ILYENEKET CSINÁL. Már nem bírom...
2011. aug. 18. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dobd. Én biztos nem bírnám elviselni ezt.

20L

2011. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dobd ki. ha fontos vagy neki akkor visszaszerez és normális lesz. nem vicc. ha meg nem is akar visszaszerezni, nem voltál neki fontos. sok sikert:)
2011. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy féltékeny, de ilyet nem csinál normális ember... Dobd vagy beszéljétek meg.


20/l

2011. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy ne csináljon többet ilyet mert vége, de elsírta magát és mondta, hogy mindennél jobban szeret és ezért nem tudja ezt leküzdeni, erre jött az az eset, hogy egy másik lány barátomnak írogatott a nevemben...

nem tudom mit tegyek.:S

2011. aug. 18. 19:46
 6/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2011. aug. 18. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok még
2011. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én sajnos ugyanezt csinálom, de a párom nem tud róla, h kutatok utána.
2011. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha szakítással fenyegetőzne abbahagynád? (előző válaszoló)
2011. aug. 18. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is elszoktam olvasni barátnőm leveleit persze ö nem tudja addig jó nekem szerintem :S elég féltékeny típus vagyok sajnos de már kezdek leszokni róla :) Ti meg fiatalok vagytok ülj le vele beszéld meg változtass jelszót stb 1 uccsó esélyt azért adj a a lánynak hátha megváltozik :)
2011. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!