Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most dobjam ki? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most dobjam ki? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A párom valószínűleg hónapok óta a szemembe hazudik!

Volt egy munkahelye,októberben kezdett, de januárban elküldték létszámleépítés miatt. Azért őt, mert akivel egy műszakban van, kiment az Egyesült Királyságba melózni.

Tudom, hogy már ez is hülyén hangzik, de elhittem. Azóta sem talált munkát, mert akit felhív - mert mondom neki, hogy hívja fel - az vagy nem veszi fel, vagy túl sok gyakorlati időt kér, ami ugye neki nincs.

Tegnap megtudtam, egy jó barátomtól, hogy akkor nem volt annál a cégnél leépítés, és hogy beszélt avval a fickóval, aki a !párommal egy műszakban volt! (aki ugye kiment Angliába), és ő a mai napig ott van.

Az "Angliába dolgozó srác" kérdezte meg a barátnőmtől, hogy az én párom talált-e már valami munkahelyet, ahol jobban fizetnek. Barátnőm teljesen értetlenül állt a hallottak előtt, és előadta a fenti sztorit. Hát a srác közölte, hogy az én "igazmondó" pasimat nem elküldték, hanem felmondott, merthogy kevés volt a lóvé--azt hozzáteszem még, hogy a minimálbért minden hónapban kézhez kapta!

Most szerintetek mit tegyek? Járt már valaki ilyen, vagy hasonló cipőben? Vagy csak én vagyok ilyen hülye, hogy csak tűrök és tűrök?


2010. aug. 1. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vagytok egy pár (úgy értem, közös háztartásban éltek?), de önmagában ez nem feltétlen akkora nagy gond. Maga a tény aggasztóbb, hogy nem őszinte veled. És ugye ha itt nem őszinte, egy ilyen dologgal kapcsoaltban, akkor hogy bízhatnál meg benne komolyabb dolgok kapcsán?

Én mindenesetre kérdőre vonnám, hogy mégis mi az igazság, majd hosszas mérlegelés után kidobnám. Egy hazudozó nem kell.

2010. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Most ezzel mit akasz mondani.

A mai fiataloknak büdös a munka.

Namcsak a párodnak, mindegyiknek.

Ha mindenkit kidobsz aki nem szeret dolgozni, egyedül maradsz.


Azért gondolom ő is lelkesen cigányozik, hogy "a tetvek az ő adójából élnek".

2010. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

9:44 itt szerintem nem az a fő gond, hogy büdös neki a munka, hanem az, hogy hazudik. Nem ciki bevallani, főleg a barátnője előtt, hogy felmondott, mert utálta azt a helyet.

Az meg igaz, hogy ha az ember netán hosszabb távon gondolkodik, jobb, ha egy tisztességesen dolgozó embert fog ki magának, nem egy olyat, aki bármit megtesz, hogy ne kelljen dolgoznia.

2010. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Közös háztartásban, egyenlőre a szüleimnél. 3 éve vagyunk egy pár.

2! Ne általánosíts kérlek, néhány példa alapján. Én 20 éves, 165 cm-es, 55 kg-s nő vagyok, de minden évben megyek napszámba kapálni, paprikát szedni, kukoricát címerezni, törni. Ezelőtt azért mentem, mert diák voltam, idén azért, mert nem volt más. Pedig lehetnék nagyképű, érettségim van, szakmám, jogsim, nyelvvizsgám. Mégis megyek, mert kell a pénz, mert ezeket nem volt olcsó megszerezni. Nem minden fiatalnak büdös a munka! És nem minden fiatal panelban nőtt fel párizsin!

De egyébként tényleg szokta mondani, hogy az ő adójából élnek. Olyankor leoltom, hogy nem is fizet adót.

Persze, hogy

2010. aug. 1. 09:51
 5/22 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van aki nem szeret dolgozni, de hogy valaki ne fogja fel azt, hogy ha ruhát, autót, később házat akarok, akkor dolgoznom kell????
2010. aug. 1. 09:53
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Tényleg próbáld meg kiszedni belőle, hogy mi az igazság. Ha szemrebbenés nélkül hazudik, akkor lapátra vele.

Abban egyetértek veled, hogy az ember ne legyen eltunyulva. Én sem szeretek dolgozni, de ettől még nem kerülöm a munkát, mert én is pénzből élek.

Az meg igaz, hogy aki kerüli a munkát, az ne mondjon semmit azokra a kisebbségekre, akik segélyből élnek, mert mondjuk pont a származásuk miatt nehezebb elhelyezkedniük. Pont az ne mondjon rá semmit, aki - gondolom - szintén más adójából él.

2010. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bocsi


Nem tettem hozzá, hogy tisztelet a kivételnek.

Még vannak néhányan.

Sajnos egyre kevesebben.

2010. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben, bármilyen kegyetlenül hangzik, szakítanék a barátoddal. Írod, hogy 3 éve vagytok együtt, és te bármilyen munkát elvállalsz, mert nem szégyen, és kell a pénz. Ezzel szemben a párod még azt a munkahelyet sem becsüli meg, ami legalább min.béres fizetést/bevételt jelent kettőtöknek. Miért csak te dolgozol kettőtökért, és ő miért tartatja el magát?! Tudom, hogy nagyon sokan nem olyan munkát végeznek, amelyet megálmodtak, de a számlákat fizetni kell, enni kell. A legnagyobb probléma valóban az, hogy hazudott neked. Én gyűlölöm a hazugságot, aki nekem egyszer hazudott, annak soha többé nem tudok hinni. Persze ez az én életfelfogásom. Könnyű másoknak tanácsot adni, és nagyon nehéz a helyzetet megélni. Próbálj leülni vele, megbeszélni a történteket, lehet, hogy szégyenli a döntését, talán fél a következményektől, de a közös élet közös gondokkal jár. Amennyiben ezt megteszi az első években, akkor nem várhatsz tőle mást az elkövetkezendő években sem.

Sajnálom, hogy ilyen a párod, de hátha van mentsége.

2010. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

benned van a hiba, gondolkodj már egész életedben el akarod tartani? vannak ilyen tipikus trógerek akik nagyon messze elkerülik a munkát,pedig abból van a kenyér, ennél már csak az rosszabb ha az alkoholt is szereti,nem beszélek mellé,szerintem dobd ki és addig keress magadnak egy normális pasit amíg fiatal vagy,olyat akinek legalább egy biztosabb anyagi háttere van,pénzből élünk elég szar világ van sajnos használd ki a fiatalságod.

23/f

2010. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ja a hazugságról nem is beszéltem,hegy szerelmi kapcsolatban van olyan hogy egymás pofájába hazudunk hónapokig? pff, szerintem ő pont azt használja ki hogy otthon heverészhet,
2010. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!