Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes célszerű ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes célszerű ismerkedni? Szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Eddig sose volt szerencsém olyan szerelemben, ami személyes találkozásból alakult ki. Gondolkodtam már azon, hogy interneten keresztül kéne össze jönni valakivel. Ti mit gondoltok az internetes "ismerkedésről"?
2010. aug. 1. 01:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én a netet nem használtam soha párkeresésre, nem voltam fenn ilyen társkereső oldalakon, csak közösségieken. tök lányt és fiút megismertem, akikkel jó barátságba kerültem, több éves barátságok voltak, több még máig is tart. a páromat is ott ismertem meg, ő is egy évig jó barátom volt, aztán komolyabbra fordult a dolog. persze mi találkozgattunk olykor. szerintem nem lehetetlen dolog, én kifejezetten rendes embereket ismertem, akik megbízhatóak, kedvesek. a fake emberek hamar lebuknak, no meg én nem is találkozom velük 2 beszélgetés után...
2010. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9:53 - akkor minek "szivatod" ha nem jön be? Csak ábrándokat fog kergetni szegény srác..
2010. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
09:53 - Simán tiltsd le. Minden menő csaj azt csinálja hasonló esetben.
2010. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát elmondanám mindenkinek, hogy én a férjemet neten ismertem meg. ÉS semmi olyan nem volt, hogy nem helyes, vagy ronda, csak olyan lányt keresett, aki olyan, mint én.:-D Én pedig olyat, mint Ő. 18 évesen ismertem meg, Ő akkor már 22 volt és 7 év együttélés után házasodtunk össze. Úgyhogy nem biztos, hogy rossz ez. Sokat kell levelezni, mi is sokat chateltünk előtte.Aztán találkoztunk és amikor először megláttam, tudtam, hogy ő az!!
2010. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!